Apple aj naďalej pokračuje vo svojej iniciatíve tipov a trikov v rámci Today at Apple a prichádza s novou epizódou. Tentokrát sa spolu s fotografkou Sophie Gamand pozrieme na najlepšie spôsoby, ako použiť portrétový mód na fotenie psov a iných domácich miláčikov.

Portrétový mód je možné využiť mnohými spôsobmi, či už hovoríme o prednastavených režimoch svetla alebo o celkovej polohe iPhonu pri vyhotovení fotografie. Okrem osôb je režim schopný zachytiť aj zvieratá, takže ak sa chcete popýšiť fotkou vášho štvornohého priateľa, určite režim vyskúšajte.

- Reklama -

Jednotlivé epizódy sú zo série Today at Apple, ktoré chce spoločnosť prinášať fanúšikom na pravidelnej báze. V rámci nich chce Apple inšpirovať nielen umlecov ale aj obyčajných používateľov iPhonov a iných jablkových zariadení k efektívnejšiemu využívaniu produktov a aplikácií zo svojho portfólia.

Prečítajte si tiež  Video: Ako na fotenie kvalitných portrétov na iPhone

Nenechajte si ujsť nové video venované foteniu domácich miláčikov v portrétovom režime. Všetky epizódy Today at Apple nájdete na oficiálnom youtubovom kanáli Apple.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJYouTube
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.