Pokiaľ športujete a chcete zostať čo možno najviac fit, potrebujete aj zariadenie, ktoré bude sledovať vašu aktivitu. Presne takýmto produktom je Amazfit Band 7, ktorý o vás bude schopný zbierať rôzne dáta a následne vám ich zobrazí v praktickom súhrne. cena tohto produktu je po zľave extrémne nízka a jeho schopnosti by ste určite nemali podceňovať.

Amazfit Band 7 má k dispozícii dotykový 1,47″ Always-on displej s vysokým rozlíšením a tiež množstvo senzorov, ktoré vás budú sledovať vo dne i v noci. Spomenúť by sme mohli napríklad sledovanie srdcového tepu, hladinu okysličovania krvi či ďalšie dáta, ktoré budete pri športe potrebovať. Ide napríklad o počítanie prejdených krokov alebo sledovanie vašej spánkovej aktivity. Samozrejmosťou je tiež plná kompatibilita s operačnými systémami iOS aj Android. Amazfit Band 7 je teda vhodný pre akúkoľvek platformu.

No a aká je jeho cena? Z tej budete azda najviac prekvapení. Amazfit Band 7 sa štandardne predáva za 44,9 €, no po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 33,5 €. Predpokladáme, že podobné peniaze platíte za svoju mesačnú permanentku do fitness centra. Ide teda o ponuku, ktorá sa mimoriadne oplatí.

Amazfit Band 7
Zdroj: YouTube / De Tranquis / Tech Singh (úprava redakcie)

Amazfit Band 7 je pri tom v každom smere navrhnutý tak, aby ste ho vedeli maximálne využívať. Počas nosenia vás bude motivovať k aktivite a pohybu a samozrejme si tu budete môcť vybrať z obrovského množstva režimov, medzi ktorými nechýba beh, cyklistika, plávanie, joga a ani golf.

Amazfit Band 7 je tiež veľmi odolný a neublíži mu ani voda. Tento inteligentný náramok spĺňa certifikáciu 50 M (5 ATM), takže ak ho náhodou niekde namočíte, vôbec nič sa mu nestane. Príjemným benefitom je napokon aj nízka váha na úrovni 28 gramov či geniálna výdrž batérie, ktorá dosahuje na jedno nabitie až 28 dní. Aby sme však boli úprimní, pri bežnej prevádzke to bude skôr 10 dní na jedno nabitie. Stále však ide o extrémnu hodnotu.

Alternatívu má v ponuke Xiaomi. Je ešte lacnejšia 

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: Instagram / YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Pokiaľ nie ste fanúšikmi značky Amazfit a oveľa viac vám sedí Xiaomi, máme pre vás dobre správy. Aj tento výrobca má svoj vlastný inteligentný náramok a tým je Smart Band 7. Toto zariadenie sa štandardne predáva za 49,99 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za 29,8 €, čo je ešte nižšia cena.

K dispozícii tu budete mať kvalitný AMOLED displej s funkciou Always-on a samozrejmosťou je aj vysoké rozlíšenie. Poteší aj množstvo nádherných ciferníkov či prakticky rovnaké senzory, ako v Amazfit Band 7. Jediným negatívom je potom horšia výdrž batérie, ktorá sa v praxi pohybuje na úrovni 4 – 5 dní na jedno nabitie.

Prečítajte si tiež  Sony WH-1000XM4 sú po zľave extrémne výhodné. Majú super zvuk aj výdrž batérie a ponúkajú špičkové ANC

Na druhej strane, Xiaomi Smart Band 7 je ešte ľahší, nakoľko má iba 16 gramov, takže vám pri športe môže vyhovovať o niečo viac. To, pre ktorý náramok sa rozhodnete, ale nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -