Na trhu je dnes množstvo inteligentných hodiniek, ktoré sa dajú kúpiť za výhodnú cenu a ponúknu vám skutočne bohatú hardvérovú aj senzorovú výbavu. Obľúbenou voľbou Slovákov sú Amazfit GTR-4, ktoré ponúkajú „veľa muziky za málo peňazí„. Teraz ich kúpite za mimoriadne atraktívnu cenu.

Amazfit GTR-4 disponujú AMOLED displejom s funkciou Always-on a rozlíšením až 466 x 466 pixelov. Zobrazíte si na ňom množstvo ciferníkov a poteší aj odolná hliníková konštrukcia hodiniek. Po stránke senzorov v hodinkách nájdete sledovanie srdcového tepu či oxymeter, ktorý vám odmeria hladinu kyslíka v krvi. Súčasťou hodiniek je aj barometer či veľmi presné dvojpásmové GPS, vďaka ktorému budete mať dokonalý prehľad o svojej polohe. Koľko to však všetko stojí?

Hodinky Amazfit GTR-4 sa štandardne predávajú za 230 €, čo je samo o sebe veľmi výhodné. Veď technologicky horšie vybavené Apple Watch SE sa predávajú až za 329 €. Dobrou správou, ale je, že po kliknutí na tento odkaz kúpite zariadenie už za 170 €, vďaka čomu na ňom ešte veľmi slušne ušetríte.

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / GrupoReviews / De Tranquis (úprava redakcie)

Tešiť sa pri tom môžete na 154 športových režimov, či fantastickú výdrž batérie na jedno nabitie. Pri bežnom používaní dosahuje cca 5 dní, pri striedmejšom 7 – 10 dní a ak budete na Amazfit GTR-4 šetrní, podľa výrobcu sa môžete dostať až na dva týždne.

Z nášho pohľadu sú preto tieto inteligentné hodinky fantastickou voľbou a dvojnásobne to platí najmä teraz, keď ich po kliknutí na tento odkaz môžete kúpiť za 175 €. Majú totiž výbavu prémiovej triedy, no predávajú sa za veľmi férovú cenu. Samozrejmosťou je aj kompatibilita s iOS či Android zariadeniami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 kúpite v zľave za super cenu. Je to geniálny vstup do sveta Apple, na ktorom ušetríte stovky eur
Môže ťa zaujímať
- Reklama -