Nový rok prináša nové predsavzatia a ak hľadáte vhodné inteligentné hodinky na bežné nosenie, ale aj na cvičenie, existuje jedno zariadenie, ktoré sa teraz mimoriadne oplatí kúpiť. Ide o Amazfit GTR 4 s elegantným dizajnom, skutočne bohatou hardvérovou výbavou a samozrejme dobrou výdržou na jedno nabitie. Teraz sa predávajú za veľmi výhodnú cenu. Sledovať vás budú v situáciách, kedy to budete najviac potrebovať.

Tieto inteligentné hodinky majú veľký AMOLED displej s podporou technológie Always-on a nechýba im ani vysoké rozlíšenie, až 466 x 466 pixelov. Obrazovka, na ktorej si viete zvoliť rôzne ciferníky je osadená v odolnej hliníkovej konštrukcii a celé hodinky sú navyše odolné voči vode v rámci normy 5 ATM. Pokiaľ sa potom pozrieme na senzory, nechýba tu snímač sledovania srdcového tepu a ani oxymeter. Dokonca je tu aj barometer a v tejto triede pomerne nezvyčajné dvojpásmové GPS. Vďaka tomu budú Amazfit GTR 4 schopné určiť vašu polohu s vysokou presnosťou. Koľko za ne, ale zaplatíte?

Dostávame sa k tej lepšej časti článku. Amazfit GTR 4 boli už v čase uvedenia na trh pomerne dostupné zariadenie, pretože sa predávali za cca 230 €. Dnes je však situácia iná a vy tieto hodinky dokážete po kliknutí na tento odkaz získať už za 162,9 €. Samozrejme, v tomto prípade platí, že ide o špeciálnu akciu a ak o ne máte záujem a chcete ich za takúto cenu, mali by ste sa poponáhľať. V opačnom prípade hrozí, že cenové zvýhodnenie bude menšie.

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / Tech4All (úprava redakcie)

Ako ste si asi všimli, Amazfit GTR 4 sú lepšie vybavené, ako Apple Watch SE 2. generácie, ktoré spoločnosť Apple predáva za cca dvojnásobok. A to sme vám o hodinkách stále nepovedali to najlepšie. ,

Nie, nie je to fakt, že podporujú až 154 športových režimov. Veď to by mala byť pri takomto produkte viacmenej samozrejmosť. Mierili sme najmä na fantastickú výdrž batérie, ktorá dokáže pri stredne náročnom používaní vydržať aj 7 – 10 dní na jedno nabitie. Ak hodinky budete vyšťavovať, počítajte skôr s piatimi dňami a ak im naopak dáte pokoj, hravo sa dostanete na dva týždne. Toto im môžu Apple Watch len potichu závidieť.

Ak sa vám teda Amazfit GTR 4, ktoré sú kompatibilné, ako s iOS, tak aj s Androidom zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 162,9 €. Vzhľadom na ich nízku cenu ide o voľbu, ktorá sa určite oplatí. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Skladací iPhone zásadné podporí trh. V tomto roku príde

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -