V prípade že máte záujem o nové inteligentné hodinky s dostatočnou technologickou výbavou a tiež odolnosťou, zaujať vás môžu Amazfit T-Rex 2. Rovnako, ako Apple Watch Ultra spĺňajú normu americkej armády STD-MIL-810G, ponúkajú kvalitný displej a tiež dobrú výdrž batérie na jedno nabitie. Teraz ich kúpite za výhodnú cenu.

Amazfit T-Rex 2 sú vybavené 1,39″ AMOLED obrazovkou s funkciou Always-on a rozlíšením až 454 × 454 pixelov (326 ppi). Chráni ju tvrdené sklíčko a samozrejme si tu môžete vyberať spomedzi množstva ciferníkov. Napriek veľmi nízkej cene majú tieto hodinky aj špičkovú výbavu. Spomeňme napríklad dvojpásmové GPS, snímač srdcového tepu, oxymeter, senzor tlaku, geomagnetický senzor či akcelerometer. Amazfit T-Rex 2 vám odmerajú aj aktuálnu úroveň stresu a využiť ich môžete na sledovanie spánku.

Čo však cena? Tá je až nečakane nízka. Kým Apple Watch Ultra 2 sa štandardne predávajú za 899 €, čím sa radia medzi najdrahšie inteligentné hodinky na trhu, Amazfit T-Rex 2 útočia presne na opačnú stranu cenového spektra. Výrobca ich štandardne ponúka len za 229 €, avšak vy ich môžete po kliknutí na tento odkaz získať za 182 €. To je stále o cca 150 € menej, než koľko by ste zaplatili za najlacnejšie a povedzme si na rovinu, že aj pomerne slabo vybavené Apple Watch SE 2.

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / GadgetIn / Lim Reviews

Odolajú aj brutálnemu zaobchádzaniu 

Ako sme napísali vyššie, Amazfit T-Rex 2 spĺňajú normu STD-MIL-810G, vďaka čomu odolajú aj brutálnemu zaobchádzaniu. Nevadí im výrazná zmena teploty a ani extrémna zima. Fungujú aj pri teplote – 30 °C. Vhodné sú navyše aj do vody, pretože sú vybavené štandardom 100 M (10 ATM). Nech ich teda zoberiete kamkoľvek, nikdy sa nebudete musieť strachovať, že sa vám poškodia. Hodinky tiež automaticky detekujú aktivitu a ponúknu vám až 150 rôznych športových režimov.

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / Rohit Raj Gupta

Ešte dôležitejšie je, ale to, že ich môžete pripojiť ku operačnému systému iOS aj Android cez Bluetooth 5.0 a batéria má kapacitu až 500 mAh. To podľa výrobcu bude stačiť až na 24 dní na jedno nabitie. Ak by sme však mali byť realisti, pri náročnejšej prevádzke sa dostanete na cca 10 dní. Aj to je, ale výborná hodnota. Ak sa vám teda Amazfit T-Rex 2 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 182 €. Je to zariadenie, ako stvorené pre aktívnych športovcov, ktorí hľadajú odolný fitness tracker, no zároveň doň nechcú veľa investovať. Rozhodnúť sa, ale musíte samozrejme sami.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro: Toto je najväčšia revolúcia od predstavenia prvého iPhonu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -