Ak si chcete kúpiť inteligentné hodinky, ktoré nie sú drahé, disponujú špičkovými funkciami a zároveň sú extrémne odolné voči rozbitiu, pretože spĺňajú normu americkej armády STD-MIL-810G, máme pre vás riešenie. Hodinky Amazfit T-Rex 2 ponúkajú plnohodnotnú technologickú výbavu, krásny displej a teraz ich kúpite za veľmi výhodnú cenu.

Začať by sme mohli okrúhlym 1,39″ Always-on displejom, ktorý sa spolieha na technológiu AMOLED a jeho rozlíšenie dosahuje až 454×454 pixelov (326 ppi). Výhodou je tiež tvrdené sklíčko, ktoré je pripravené na náročnú prevádzku. Taktiež tu nájdete dvojpásmové GPS a v oblasti senzorov nechýba snímač srdcového tepu, oxymeter, senzor tlaku, geomagnetický senzor či akcelerometer. Amazfit T-Rex 2 dokážu sledovať aj spánok či dokonca úroveň stresu.

Čo sa potom týka ceny, v tej zariadenie absolútne exceluje. Aj keď sú Amazfit T-Rex 2 extrémne dobre vybavené a niektorí ich prirovnávajú k Apple Watch Ultra, hodinky sú v porovnaní s týmto zariadením extrémne lacné. Nezaplatíte za ne totiž 899 €, ale len 229 € a navyše aj táto cena môže byť nižšia. Po kliknutí na tento odkaz štartuje na úrovni 175 €, vďaka čomu na nákupe ešte veľmi dobre ušetríte.

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / Rohit Raj Gupta

Netreba pri tom zabúdať, že Amazfit T-Rex 2 prežijú výrazné zmeny teplôt a pracovať dokážu aj v extrémnej zime pri – 30 °C. Odolnosť voči vode je až 100 M (10 ATM) a aby toho nebolo málo, hodinky nemajú problém s nárazmi či otrasmi. Či ich teda budete nosiť do práce, na výlety, alebo do fitness centra, nemusíte sa báť, že sa vám poškodia. K dispozícii je navyše 150 športových režimov vrátane automatickej detekcie aktivity.

Amazfit T-Rex 2 pripojíte na iOS aj Android zariadenie cez Bluetooth 5.0 a ich výdrž batérie dosahuje vďaka 500 mAh akumulátoru až 24 dní na jedno nabitie. V praxi však počítajte skôr s polovičnou hodnotou. Predsa ide o tvrdenie výrobcu. Ak sa vám teda hodinky zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 175 € a ak patríte medzi aktívnych ľudí, ich výber nebudete ľutovať.

Ak, ale hodinky plánujete kúpiť svojim blízkym pod vianočný stromček, radšej si overte, či vám ich obchody ešte stihnú doručiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Chcete nový MacBook? V Datarte ho kúpite za fantastickú cenu. Predajca má vo výpredaji viacero modelov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -