Na trhu je obrovské množstvo inteligentných hodiniek, z ktorých si môžete vybrať presne taký model, aký vám najviac vyhovuje. Apple Watch Ultra sú síce svojou odolnou konštrukciou lákavé, no ich cena je pre mnohých ľudí až extrémne vysoká. Našťastie však existuje alternatíva v podobe Amazfit T-Rex 2. Ide o špičkový produkt, ktorý kúpite za oveľa výhodnejšiu cenu.

K dispozícii majú tieto hodinky AMOLED displej s vysokým rozlíšením až 454×454 pixelov (326 ppi) v rámci 1,39″ uhlopriečky. Amazfit T-Rex 2 tiež podporujú Always-on funkciu a ochranné sklíčko displeja je vyrobené z tvrdeného skla. Vďaka tomu budete mať istotu, že sa vám tak ľahko nepoškodí. Hoci ide o relatívne dostupné hodinky, prekvapením je prítomnosť dvojpásmového GPS. Taktiež sa môžete tešiť na viaceré snímače, ako sledovanie srdcového tepu, oxymeter, meranie úrovne stresu, sledovanie spánku, akcelerometer, senzor tlaku, geomagnetický senzor či senzor svetla.

Ak sa dostaneme ku cene, pri tej zostanete veľmi príjemne prekvapení. Amazfit T-Rex 2 sa totiž štandardne predávajú za 229 €, čo je samo o sebe veľmi výhodné, avšak po kliknutí na tento odkaz ich získate za 186 €. Za zariadenie, ktoré je certifikované na základne vojenskej normy americkej armády STD-MIL-810G to skutočne nie je veľa peňazí.

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / GadgetIn / Lim Reviews

V praxi to znamená, že Amazfit T-Rex 2 nebudú mať problém s náhlymi a výraznými výkyvmi teplôt, pričom by mali zvládnuť prevádzku aj pri – 30 °C. Hodinky sú tiež odolné voči nárazom, otrasom a taktiež vode v rámci normy 100 M (10 ATM). Či už ich teda budete nosiť do práce, fitka, alebo na expedície, môžete si byť istí, že sa im vôbec nič nestane.

Mimo iného je tu tiež cez 150 rôznych športových režimov vrátane funkcie ich automatického rozpoznávania. Operačné systémy iOS aj Android sú podporované skrz technológiu Bluetooth 5.0 a poteší vás aj výdrž batérie, ktorá má kapacitu až 500 mAh a na jedno nabitie zvládne fungovať podľa výrobcu až 24 dní. V praxi však počítajte skôr s 1 – 2 dňami na jedno nabitie.

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / Outdoor Zone (screenshot)

Ak sa vám teda Amazfit T-Rex 2 zapáčili, z nášho pohľadu to môže byť zaujímavá voľba, najmä ak hľadáte hodinky, ktoré aj niečo vydržia. Pokiaľ vás tento model zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 186 €. Za inteligentné zariadenie, ktoré vám vydrží niekoľko rokov je to super cena.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Špičkové Garmin Fenix 7 Sapphire Solar sú na Alze v extrémnej zľave. Zásoby sa míňajú (+ porovnanie s Apple Watch Ultra)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -