Pokiaľ hľadáte inteligentné hodinky za normálnu cenu, ktoré vám ponúknu vynikajúcu kvalitu a slušné funkcie, Amazfit T-Rex 2 môžu byť zaujímavou a zároveň dostupnou voľbou. Toto zariadenie má nádherný displej, množstvo senzorov a teraz ho kúpite v zľave.

V prvom rade začnime displejom, na ktorý sa budete pri Amazfit T-Rex 2 pozerať najčastejšie. Hodinky majú uhlopriečku 1,39″ a technológiu HD AMOLED s rozlíšením 454×454 px (326 ppi) či funkciou Always-on. Displej chráni tvrdené sklo s úpravou proti zachytávaniu odtlačkov prstov. V hodinkách tiež nájdete GPS, ako aj viacero senzorov, vrátane akcelerometra, gyroskopu, geomagnetického senzoru, senzoru tlaku vzduchu a tiež senzoru okolitého sveta.

Toto všetko dostanete za relatívne prijateľnú cenu, štandardne len 229 €. Ak však chcete ušetriť, po kliknutí na tento odkaz zoženiete Amazfit T-Rex 2 už od 178 €, čo je veľmi výhodná ponuka. Už na tak lacnom produkte ušetríte ďalších 50 €.

Amazfit T-Rex 2 sú pripravené na extrémne podmienky 

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / Rohit Raj Gupta

Tieto inteligentné hodinky boli skonštruované tak, aby dokázali čeliť aj tým najnáročnejším podmienkam. Prinášajú preto odolnosť vojenskej triedy a telo, ktoré je vodeodolné až do 10 ATM. Aby toho nebolo málo, Amazfit T-Rex 2 zvládnu prevádzku aj v extrémne nízkej teplote pri -30 °C. Akákoľvek iná spotrebná elektronika by už mala problém.

O pripojenie sa tu stará Bluetooth 5.0 a v hodinkách nájdete operačný systém Zepp OS kompatibilný s Androidom 7.0 a novším, alebo iOS 12.0 a novším.

Okrem iného je zariadenie vybavené aj špeciálnym biometrickým senzorov, ktorý je schopný kontinuálne snímať vašu pulzovú frekvenciu, maximálny príjem kyslíka, dĺžku spánku, kvalitu spánku ako aj úroveň stresu.

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / MinistryTech (screenshot)

Športovo zameraní spotrebitelia tiež ocenia až 150 športových režimov, či funkciu, ktorý automaticky rozozná, či sa práve hýbete / vykonávate aktivitu. Nemusíte to teda zakaždým nastavovať manuálne.

Amazfit T-Rex 2 majú brutálnu výdrž 

Napokon nesmieme zabudnúť na prvotriednu výdrž batérie. Amazfit T-Rex 2 majú 500 mAh akumulátor, ktorý podľa výrobcu zabezpečí až 24 dňové fungovanie na jedno nabitie. Pochopiteľne však hovoríme o strohom používaní. V bežnej prevádzke počítajte skôr s polovičnou výdržou, čo je aj tak viac, ako slušný údaj.

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / Outdoor Zone (screenshot)

Amazfit T-Rex 2 by sme teda mohli označiť aj za lacnú alternatívu ku „Apple Watch Ultra“. Hoci nemajú tak pokročilé funkcie a ani dokonalú kompatibilitu s iOS zariadeniami, netreba zabúdať, že nie každý ju nutne potrebuje.

Hodinky navyše kúpite za cca pätinovú cenu a preto sa nad nimi určite oplatí porozmýšľať. Pokiaľ vás Amazfit T-Rex 2 zaujali, najlepšie ceny na ich nákup nájdete tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here