Ak hľadáte inteligentné hodinky s dobrou výbavou a hlavne odolnou konštrukciou, ktorá prežije aj náročnejšie zaobchádzanie, máme pre vás jeden tip, ktorý spĺňa normu americkej armády STD-MIL-810G podobne, ako Apple Watch Ultra. Konkrétne ide o Amazfit T-Rex 2, ktoré sa predávajú za brutálne výhodnú cenu. Majú snáď všetko, na čo si len spomeniete vrátane veľkého displeja či skvelej výdrže batérie.

Obrazovka Amazfit T-Rex 2 disponuje uhlopriečkou 1,39″ a technológiou AMOLED s podporou Always-on a rozlíšením 454 × 454 pixelov (326 ppi). Na jej vrchu sa nachádza tvrdené sklíčko a keďže ide o inteligentné hodinky, na výber budete mať aj množstvo elegantných ciferníkov. To, ale nie je to najpodstatnejšie. V útrobách Amazfit T-Rex 2 sa totiž skrýva dvojpásmové GPS, snímač srdcového tepu, snímač hladiny kyslíka v krvi (oxymeter), senzor tlaku, akcelerometer či geomagnetický senzor. S ich pomocou vám hodinky pomôžu okrem tréningov aj pri sledovaní spánku či meraní úrovne stresu.

Koľko, ale takáto „sranda“ stojí? Paradoxne vôbec nie veľa. Hoci sme zvyknutí pri niektorých prémiových výrobcoch na šialene vysoké ceny, Amazfit sa sústredí na dostupné technológie. Hodinky T-Rex 2 vás preto nebudú stáť 899 € tak, ako Apple Watch, ale štandardne len 229 €. Pokiaľ však kliknete na tento odkaz, získate ich už za 183,8 €, vďaka čomu na celom nákupe veľmi slušne ušetríte. A keďže ide o produkt, ktorý si kupujete na niekoľko dlhých rokov, investícia v tejto výške sa skutočne oplatí.

Kde iné hodinky končia, Amazfit T-Rex 2 začínajú 

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / Rohit Raj Gupta

Ako sme už naznačili, hodinky Amazfit T-Rex 2 prežijú vďaka norme STD-MIL-810G skutočne tvrdé zaobchádzanie. Nie je to teda krehké zariadenie, ktoré sa rozbije pri prvom náraze do zárubne. Hodinkám neprekáža extrémne teplo a ani zima. Funguje aj pri teplotách – 30 °C. Zároveň sa dá aj pomerne hlboko potopiť vďaka spĺňaniu normy 100 M (10 ATM). Prežiť by však malo aj otrasy či silné vibrácie. Nech ho teda vezmete kamkoľvek, nebudete sa oň musieť obávať.

Amazfit T-Rex 2 sú pri tom schopné detegovať aktivitu a ponúkajú až 150 športových režimov. Pripojíte ich na iOS aj Android cez Bluetooth 5.0 a vďaka 500 mAh akumulátoru môžu vydržať až 24 dní na jedno nabitie. Ak však patrite medzi aktívnych používateľov, počítajte skôr s jedným týždňom – čo je stále viac, ako slušná hodnota. A keďže sa dajú Amazfit T-Rex 2 kúpiť po kliknutí na tento odkaz už za 183,8 €, z nášho pohľadu je to perfektná voľba. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Prečítajte si tiež  65" Samsung TV so 4K rozlíšením kúpite v zľave. Je neuveriteľne lacný

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -