Pokiaľ máte radi dizajn a módu, spoločnosť Apple vám musí byť blízka. Nielen iPhone či Apple Watch vyzerajú fantasticky, no v ponuke je aj kvantum rôzneho príslušenstva, ktorým si ich môžete individualizovať ku obrazu svojmu. No a hoci sa na Slovensku remienky Solo Loop oficiálne nepredávajú, sem tam sa aj na našom trhu objaví nejaký predajca, ktorý ich privezie zo zahraničia.

Aby sme vás uviedli do deja, Solo Loop je vlastne jednoduchý remienok pre Apple Watch, ktorý bol predstavený počas minulého roka (popri Apple Watch Series 6 SE). Jeho unikátnou vlastnosťou je to, že neobsahuje žiaden pripínací mechanizmus a tak sa veľmi pohodlne nosí, či už v kancelárii alebo pri športovaní.

- Reklama -

Na výber sú v súčasnosti dve odlišné verzie, pričom jedna je vyrobená z jemného silikónu a druhá upletená z množstva nylonových vlákien. Remienky sú vďaka tomu flexibilné a ľahko sa používajú, čo stojí aj za ich obrovskou popularitou po celom svete.

No a keďže o tom v Apple veľmi dobre vedia, chystajú sa na nové farebné prevedenia. Tie by mohli byť uvedené už v apríli na prvej tohtoročnej prezentácii, kde sa dočkáme akejsi jarnej kolekcie. O tieto novinky sa s nami podelil leaker Max Weinbach s presnosťou únikov na úrovni 67,1%.

Bližšie informácie ohľadom farieb samozrejme zatiaľ nie sú známe, no vzhľadom na obdobie jari plné kvitnúcich kvetov očakávame skôr pestrejšie prevedenia. Napíšte nám do komentára, ako sa vám tento remienok páči a či s ním už máte skúsenosti.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.