Apple práve posunulo do predaja aj posledné z nedávno predstavených zariadení, ktoré sme mali možnosť vidieť na konferencii California Streaming. Nová generácia Apple Watch Series 7 je odteraz dostupná v rámci predobjednávok.

Prečítajte si tiež  Apple Watch sú najpopulárnejšie inteligentné hodinky medzi mladými používateľmi

Napriek tomu, že sme sa v spojitosti so siedmou generáciou jablkových hodiniek nedočkali tak razantného redizajnu ako predpovedali leakeri, nové Apple Watch majú určite čo ponúknuť. Okrem väčšej plochy obrazovky sa môžeme tešiť aj na nové ciferníky, niekoľko nových funkcií a až o 33% rýchlejšie nabíjanie. Nové Watchky tak nabijete na 80% už za krátkych 45 minút.

- Reklama -

Apple Watch Series 7 taktiež dostali nové farebné variácie a omnoho odolnejšiu obrazovku, ktorá poskytuje väčšiu ochranu pred poškodením. Môžeme sa tešiť aj na integrovanú virtuálnu klávesnicu, ktorú bolo možné implementovať vďaka 40% zmenšeniu rámčekov.

Siedma generácia jablkových hodiniek je zatiaľ dostupná len vo forme predobjednávok. Do predajní sa Apple Watch dostanú už o týždeň, konkrétne 15.10. 2021. Plánujete si zaobstarať jeden z nových modelov alebo si počkáte na ďalšiu generáciu, ktorá pravdepodobne konečne dorazí aj s očakávanou zmenou dizajnu? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -