Je dlhodobo známe, že spoločnosť Apple verejne podporuje dúhové pochody. Svojim fanúšikom pri tejto príležitosti zvykne ponúkať špeciálne akcie alebo produkty. Tento rok sme sa dočkali nových remienkov pre hodinky Apple Watch. Pôjdu ruka v ruke k pripravovanými ciferníkmi, ktoré budú prítomné vo watchOS 6.2.5.

Apple predstavilo nové remienky pre Apple Watch.

Hoci sa ľudia pri tejto príležitosti zvyknú zhromažďovať vo veľkých davoch, tento rok to bude všetko iné. Globálna pandémia koronavírusu sa postarala o to, že akcie budú prebiehať prostredníctvom internetu v rôznych formách. Apple dnes vydalo nové remienky, ktoré sú určené pre klasické Apple Watch a tiež Apple Watch Nike. V oboch prípadoch sa tu objavujú kreatívne farby, zapracované rôznym spôsobom do dizajnu remienkov. Fanúšikov hnutia LGBT istotne potešia.

Spolu s originálnym ciferníkom môžu inteligentné hodinky vyzerať veľmi zaujímavo a hlavne originálne. Je známe, že Apple každý rok vydáva podobné „edície“ pre hodinky Apple Watch. 2020 nie je žiadna výnimka, hoci okolnosti súvisiace s koronavírusom všetko komplikujú. Na záver by sme mali spomenúť aj watchOS 6.2.5, ktorý bude vydaný už následujúcich hodinách alebo dňoch. Práve tento update obsahuje niekoľko nových ciferníkov s tématikou dúhových farieb.

Apple predstavilo nové remienky pre Apple Watch. Podporujú hnutie LGBT.
Nové ciferníky vo watchOS 6.2.5 – svetapple.sk

Všetky produkty momentálne nájdete v Apple Store a Apple Online Store po celom svete. Hoci tieto obchody na Slovensku nemáme, sme presvedčení, že sa tieto produkty dostanú časom aj do našej krajiny prostredníctvom resellerov. Páčia sa vám alebo nie?

Apple predstavilo nové remienky pre Apple Watch. Podporujú hnutie LGBT.
Apple predstavilo nové remienky pre Apple Watch. Podporujú hnutie LGBT.

Prečítajte si tiež  Príchod Apple Watch Series 3 LTE má u nás problém!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.