Apple dnes spustilo novú fintess výzvu

V Cupertine vymýšľajú niekoľkokrát do roka zaujímavé výzvy, ktoré sú určené buď pre zamestnancov spoločnosti Apple, alebo potom pre všetkých majiteľov Apple Watch, ktorých je po svete niekoľko desiatok miliónov.

Tieto „akcie“ sú medzi používateľmi veľmi populárne a aj preto sa tešíme, že vám môžeme oznámiť novú fitness výzvu, ktorá prebieha len dnes – 8. marca 2021. Apple sa s ňou snaží upozorniť na Medzinárodný deň žien.

Ak si chcete odomknúť virtuálnu trofej, musíte uskutočniť minimálne 20-minútový tréning v aplikácii Workout, čo nie je vôbec náročné. Stačí vám absolvovať napríklad jedno cvičenie jogy, alebo krátky večerný beh okolo štvrte kde bývate.

Aby toho nebolo málo, každý kto si dnes na dvadsať minút zacvičí odomkne aj 5 animovaných nálepiek, ktoré je možné používať napríklad v aplikácii Spravy, FaceTime a všade tam, kde fungujú balíčky nálepiek z iMessage.

Na záver vám dávame krátky tip ako výzvu naplniť. Zabehnite si do obchodu so zapnutou aplikáciou Workout a kúpte svojej polovičke, mame alebo sestre nejakú tú kyticu, ktorá ich určite poteší. Spojíte tak príjemné s užitočným.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.