watchOS 7.4

Len pred pár minútami sme vás informovali, že Apple vydalo iOS 14.5 a iPadOS 14.5 v rámci piatej vývojárskej beta verzie. Súčasťou tejto aktualizácie je aj watchOS 7.4 Beta 5, a teda systém, ktorý už čoskoro nahradí watchOS 7.3.

Ak si chcete watchOS 7.4 Beta 5 nainštalovať na svoje Apple Watch, musíte si stiahnuť správny konfiguračný profil z Apple Developer Center.

Pokiaľ nepatríte medzi vývojárov, neoficiálnej ceste sa radšej vyhnite. Môžete si spôsobiť nepríjemné problémy so zariadením. Apple čoskoro pridá aj piatu verejnú beta verziu watchOS 7.4 pre bežných používateľov, ktorá bude vhodnejšia.

Momentálne nie je známe, čo všetko prináša aktualizácia watchOS 7.4 beta 5. Určite však opravuje chyby, ktoré sa nedali vyriešiť vo Tak ako už býva zvykom, softvérové aktualizácie v podaní Apple prichádzajú pre viacero zariadení súčasne.

Presnejšie informácie budeme mať až počas zajtrajšieho rána, keď si vývojári vyskúšajú aktualizovaný systém na vlastnej koži. Je možné, že sa dočkáme aj nejakej novej funkcie, no nechceme predbiehať.

Ak sa radíte do vývojárskeho programu spoločnosti Apple, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za každý váš názor a postreh.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 dostanú nové funkcie. Hodinky budú schopné detegovať horúčku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.