iOS 14.5 a iPadOS 14.5

Testovanie nekončí ani v polovici marca. Týždeň po vydaní aktualizácií iOS 14.4.1 a iPadOS 14.4.1, ktoré opravili závažnú chybu v Safari prichádza iOS 14.5 a iPadOS 14.5 v štvrtej vývojárskej beta verzii.

Pokiaľ patríte do developerského programu technologického giganta, aktualizácie si môžete nainštalovať už dnes, a to prostredníctvom Apple Developer Center alebo cez správny vývojársky profil.

Zatiaľ nie je jasné, čo konkrétne štvrtá beta verzia priniesla, nakoľko je k dispozícii sotva niekoľko minút. Predpokladá sa ale, že sa tu Apple zameralo skôr na chyby, vylepšilo výkon a taktiež výdrž batérie.

Firma pri iOS 14.5 samozrejme ráta s novinkami ako odomykanie iPhonu cez Apple Watch, možnosť pripojenia ovládačov od herných konzolí, podporu Dual-SIM pre 5G či vylepšenie aplikácie Apple Maps a ďalšie.

Presnejšie informácie budeme mať až počas zajtrajšieho rána, keď si vývojári vyskúšajú aktualizáciu. Je možné, že sa dočkáme aj nejakej novej funkcie, no nechceme predbiehať. Predsa len je to Apple, ktorého kroky bývajú dosť nepredvídateľné.

Ak sa radíte do vývojárskeho programu, alebo iOS 14.5 (prípadne iPadOS 14.5) testujete iným spôsobom, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  5 otázok a odpovedí o fotení s iPhonom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here