Len pred pár minútami sme vás informovali, že Apple vydalo iOS 14.5 a iPadOS 14.5 v rámci šiestej vývojárskej beta verzie. Súčasťou tejto aktualizácie je aj watchOS 7.4 Beta 6, a teda systém, ktorý už čoskoro nahradí watchOS 7.3.

Nakoľko toto vylepšenie prichádza po niečo vyše týždni, môžeme z toho usúdiť, že firma sa naozaj snaží, aby bol softvér bezchybný. Ak si chcete watchOS 7.4 Beta 6 nainštalovať na svoje Apple Watch, musíte si stiahnuť správny konfiguračný profil z Apple Developer Center.

Pokiaľ nepatríte medzi vývojárov, neoficiálnej ceste sa radšej vyhnite. Môžete si spôsobiť nepríjemné problémy so zariadením. Apple čoskoro pridá aj šiestu verejnú beta verziu watchOS 7.4 pre bežných používateľov, ktorá bude pre vás vhodnejšia.

Apple ladí už iba detaily

Momentálne nie je známe, čo všetko prináša aktualizácia watchOS 7.4 beta 6. Určite však opravuje chyby, ktoré sa nedali vyriešiť vo watchOS 7.3 a predošlých beta verziách nástupcu. V praxi tak zlepšuje stabilituvýkonvýdrž batérie a mnoho ďalšieho.

Presnejšie informácie budeme mať až v priebehu najbližších dní, keď si vývojári vyskúšajú aktualizovaný systém na vlastnej koži. Je možné, že sa dočkáme aj nejakej novej funkcie, no nechceme predbiehať.

Ak sa radíte do vývojárskeho programu spoločnosti Apple, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za každý váš názor a postreh.

Prečítajte si tiež  iPad mini novej gernerácie je na ceste. Kedy sa ho dočkáme?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -