watchOS 7.4

Len pred pár minútami sme vás informovali, že Apple vydalo iOS 14.5 a iPadOS 14.5 v rámci štvrtej vývojárskej beta verzie. Súčasťou tejto aktualizácie je aj watchOS 7.4 Beta 4, a teda systém, ktorý už čoskoro nahradí watchOS 7.3.

Ak si chcete watchOS 7.4 Beta 4 nainštalovať na svoje Apple Watch, musíte si stiahnuť správny konfiguračný profil z Apple Developer Center.

Pokiaľ nepatríte medzi vývojárov, neoficiálnej ceste sa radšej vyhnite. Môžete si spôsobiť nepríjemné problémy so zariadením. Apple čoskoro pridá aj štvrtú verejnú beta verziu watchOS 7.4 pre bežných používateľov, ktorá bude vhodnejšia.

Momentálne nie je známe, čo všetko prináša aktualizácia watchOS 7.4 beta 4. Určite však opravuje chyby, ktoré sa nedali vyriešiť vo watchOS 7.3 a predošlých beta verziách nástupcu. V praxi tak zlepšuje stabilituvýkonvýdrž batérie a mnoho ďalšieho.

Presnejšie informácie budeme mať až počas zajtrajšieho rána, keď si vývojári vyskúšajú aktualizovaný systém na vlastnej koži. Je možné, že sa dočkáme aj nejakej novej funkcie, no nechceme predbiehať.

Ak sa radíte do vývojárskeho programu spoločnosti Apple, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za každý váš názor a postreh.

Prečítajte si tiež  Toto sú štyri nové ciferníky, ktoré prináša watchOS 9
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here