Len pred pár hodinami sme vás informovali o príchode aktualizácie iOS/iPadOS 13.5.1 na iPhony/iPady. Nebolo to ale všetko, čo včera Apple vypustilo v rámci opravy softvéru. Updatu sa dočkali aj inteligentné hodinky Apple Watch, ktorých operačný systém watchOS nesie odteraz označenie 6.2.6.

Apple vydalo watchOS 6.2.6. Aktualizujte si svoje hodinky.

Pokiaľ ste fanúšikom Apple Watch, určite viete, že Apple často dozerá na to, aby všetko fungovalo maximálne spoľahlivo. My sami máme v redakcii verzie Series 3, Series 4 a Series 5 a ani na najstaršom modeli sme doposiaľ nezaznamenali žiadne problémy. Pochopiteľne však nie sme jediní používatelia a to čo neplatí u nás môže trápiť niekoho iného. Jablková spoločnosť presne preto vydala aktualizáciu softvéru po boku iOS 13.5.1 a iPadOS 13.5.1, ktorú označila ako watchOS 6.2.6.

Tak ako už býva zvykom, pri takomto menšom update sa často nestretávame s konkrétnymi informáciami ohľadom zmien a opráv. Apple bolo veľmi stručné a uviedlo, že nová verzia nesie vylepšenia v oblasti zabezpečenia. Tak isto v texte poznamenala, že by si ju mal nainštalovať každý používateľ.

reklama

Aktualizáciu môžete vykonať prostredníctvom iPhonu, cez aplikáciu Watch. Stačí ak v nej otvoríte všeobecné -> aktualizácia softvéru -> nájdete update. Tak isto vám možno vyskočí aj automatické upozornenie na hodinkách, cez ktoré tento proces zjednodušíte.- Reklama –

Dôležité je podotknúť, že na inštaláciu aktualizácie budete potrebovať aspoň 50% kapacity batérie a zariadenie musí byť po celý čas napojené na nabíjačke. Takisto musí byť v blízkosti pochopiteľne aj iPhone, cez ktorý celá aktualizácia prebieha. Máte už watchOS 6.2.6 na vašich hodinkách? Opravil chyby, ktoré vás trápili? Napíšte nám do komentára!

Apple Watch budú môcť detekovať panický záchvat.
Apple vydalo watchOS 6.2.6. Aktualizujte si svoje hodinky.
Prečítajte si tiež  Apple predstavilo WatchOS 3!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.