Len včera sme vás informovali o tom, že veľká aktualizácia iOS 13.5 je vraj „toxickým peklom chýb“. Niektorí používatelia sa nám sťažovali na problémy, iní zase nepociťovali vôbec nič. Apple napriek tomu reagovalo veľmi rýchlo. Po pár dňoch vydáva opravný update iOS 13.5.1. Čo presne prináša?

Apple vydalo iOS 13.5.1

Ani nás neprekvapuje, že nová aktualizácia prichádza po tak krátkom čase. Mediálny nátlak na predošlú verziu bol skutočne značný a tak s ňou zrejme nebolo niečo v poriadku. Napriek tomu, že sa používatelia sťažovali na sekanie systému, prehrievanie zariadení a zrýchlené vybíjanie, Apple v popise iOS 13.5.1 uvádza len informáciu o nových bezpečnostných vylepšeniach, ktoré sa v systéme nachádzajú. Update je odporúčaný samotnou spoločnosťou pre každého používateľa, ktorý si ho môže na svoje kompatibilné zariadenie nainštalovať.

reklama

Pokiaľ ste mali problémy s iOS 13.5, novšia verzia nebude zlým krokom a vaše trápenie pravdepodobne vyrieši. Na iPhone 11 Pro si vyžiadala 78mb voľného miesta a po nainštalovaní sme nespozorovali žiadne chyby a ani rozdiely oproti predchodcovi.

Viac informácii sa dočítate na stránkach: https://support.apple.com/kb/HT201222 Do komentára nám nezabudnite napísať, ako ste s iOS 13.5.1 spokojní vy. Vyriešila vaše nedostatky systému alebo je po update všetko „pekne po starom“?

Apple vydalo iOS 13.5.1. Čo prináša nová aktualizácia operačného systému?
Apple vydalo iOS 13.5.1. Čo prináša nová aktualizácia operačného systému?

Prečítajte si tiež  EÚ zasiahne tvrdo proti výrobcom smartfónov. Zariadenia vám budú musieť opraviť aj po záruke
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.