Len včera sme vás informovali o tom, že veľká aktualizácia iOS 13.5 je vraj “toxickým peklom chýb”. Niektorí používatelia sa nám sťažovali na problémy, iní zase nepociťovali vôbec nič. Apple napriek tomu reagovalo veľmi rýchlo. Po pár dňoch vydáva opravný update iOS 13.5.1. Čo presne prináša?

Apple vydalo iOS 13.5.1

Ani nás neprekvapuje, že nová aktualizácia prichádza po tak krátkom čase. Mediálny nátlak na predošlú verziu bol skutočne značný a tak s ňou zrejme nebolo niečo v poriadku. Napriek tomu, že sa používatelia sťažovali na sekanie systému, prehrievanie zariadení a zrýchlené vybíjanie, Apple v popise iOS 13.5.1 uvádza len informáciu o nových bezpečnostných vylepšeniach, ktoré sa v systéme nachádzajú. Update je odporúčaný samotnou spoločnosťou pre každého používateľa, ktorý si ho môže na svoje kompatibilné zariadenie nainštalovať.

reklama

Pokiaľ ste mali problémy s iOS 13.5, novšia verzia nebude zlým krokom a vaše trápenie pravdepodobne vyrieši. Na iPhone 11 Pro si vyžiadala 78mb voľného miesta a po nainštalovaní sme nespozorovali žiadne chyby a ani rozdiely oproti predchodcovi.

Viac informácii sa dočítate na stránkach: https://support.apple.com/kb/HT201222 Do komentára nám nezabudnite napísať, ako ste s iOS 13.5.1 spokojní vy. Vyriešila vaše nedostatky systému alebo je po update všetko “pekne po starom”?

Apple vydalo iOS 13.5.1. Čo prináša nová aktualizácia operačného systému?
Apple vydalo iOS 13.5.1. Čo prináša nová aktualizácia operačného systému?

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

7 KOMENTÁRE

  1. Mam SE staru verziu po aktualizacii 15.3.1 dnes je to katastrofa telefon mi vydrzi par minut a stale sa vypina aj pri hovore. Prehrieva sa vybija sa velmi rychlo seka a vypina. Tento komentar pisem 3krat lebo mi to stale vyplo

  2. update 13.5 bol v poriadku, ale ako som si dnes aktualizoval ios na 13.5.1 sa zacali diat divy, telefon seka, mrzne, pri zvyseny hlasitosti chvilu trva kym sa zmeni hlasitost – proste otras. Neviem co tam sudruhovia robia ale toto som vzivote s IOS este nezazil..

    • Aj mne sa toto začalo diat doteraz telefón išiel parádne a teraz mrzne každú chvíľu padajú appky a rýchlo sa vybíja dufam že to rýchlo napravia lebo ma porazí

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here