Apple včera predstavilo celú radu dôležitých produktov, ktoré budú tvoriť portfólio spoločnosti počas celého následujúceho roka. Dočkali sme sa aj vylepšených hodniek Apple Watch Series 3, ktoré po prvý krát priniesli absolútnu samostatnosť vďaka čipu, ktorý im dovoľuje pracovať s mobilnými dátami. Tento model nazývame ako Apple Watch Series 3 + Cellular. Ako to je ale s výdržou batérie? Apple uvádza, že Apple Watch o nič neprišli napriek integrácií na baterku náročného čipu. 

Apple Watch Series 3 + Cellular

Apple pre svoje nové inteligentné hodinky prináša údaj 18 hodín. Presne toľko by mali vydržať pri bežnom používaní vrátané používania mobilných dát. Tie sú len tak mimochodom v hodinkách integrované pomocou elektronickej SIM karty (normálna by sa tu nezmestila) a vysiela cez displej, ktorý slúži ako anténa. Veľmi sofistikovaný spôsob ako priniesť podobnú technológiu do tak malého zariadenia ako sú práve hodinky Apple Watch.

- Reklama -

Ako ale prebieha meranie výdrže baterky? Je to veľmi subjektívne. Všetci totižto používame produkty ináč a využívame ich rozličné funkcie. Apple ale stanovilo (pravdepodobne zi všetkého priemer), na základe, ktorého vypočítalo priemernú výdrž.

– 90 kontrol času.
– 90 upozornení
– 45 minút pri používaní aplikácií
– 30 minút cvičenia a poúčania hudby cez Bluetooth

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.