Spoločnosť Apple odštartuje už 30. októbra svoj ďalší event s názvom Scary Fast, ktorý bude venovaný počítačom Mac a bude sa konať výhradne formou online video-prezentácie. Technologický gigant teraz v súvislosti s tým rozoslal vybraným influencerom unikátne darčekové balíky s halloweenskou tematikou, aby si s nimi viac užili pondelkové predstavovanie noviniek.

V uvedených balíkoch sa nachádzajú rôzne darčeky. Azda najhodnotnejším sú špičkové bezdrôtové slúchadlá AirPods Max, ktoré kúpite na Slovensku po kliknutí na tento odkaz za 504 €. Ich bežná cena stanovená spoločnosťou Apple bola v čase uvedenia na trh 629 €. Influenceri sa okrem špičkových slúchadiel môžu tešiť aj z originálnej šiltovky spoločnosti Apple a výberu „sladkého a strašidelného“ občerstvenia + nápojov.

Apple influencerom v darčekovom balíku tiež oznámil, že večer 30. októbra odhalí niečo špeciálne a týmto spôsobom ich pozval k tomu, aby podujatie sledovali online. Aby mali zážitok zo sledovania o niečo „priestorovejší“, dostali aj spomínané AirPods Max. Tieto slúchadlá totiž podporujú funkciu priestorového zvuku.

@lamarrwilson OMG Thx @apple for the surprise box! #AppleEvent on October 30th 5pm PT/8pm ET #Halloween #unboxing ♬ original sound – Lamarr Wilson

Aj keď zatiaľ nie je na sto percent isté, ktoré zariadenia bude Apple inovovať, je vysoká pravdepodobnosť, že sa medzi nimi bude nachádzať napríklad 24″ iMac, ktorý prejde na výkonnejší procesor M2 alebo dokonca M3. Apple však môže modernizovať aj MacBook Air či MacBook Pro. Nechajme sa prekvapiť.

Taktiež sa objavili informácie, že príslušenstvo ku počítačom Mac už nebude dostupné s Lightning konektorom, ale budete si ho môcť kúpiť čisto s USB-C konektorom. Týkať sa to má Magic Mouse, Magic Trackpadu a tiež Magic Keyboard.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Aj deti milujú hodinky Apple Watch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -