Spoločnosť Apple už v súčasnosti pravdepodobne pripravuje Keynote, ktorej by sme sa mali dočkať niekedy v polovici marca. Na tejto Keynote uvidíme iPhone 5SE so 4″ displejom, iPad Air 3 no a napokon aj vylepšené Apple Watch S, ktoré prídu s výraznejším vylepšením ako len s novými náramkami a verziami. O čo pôjde? Prečítaj si viac!

Apple Watch S už v marci!

Najprv sa vo veľkom špekulovalo, že Apple Watch budú aktualizované každé dva roky, vzhľadom na ich vysokú cenovku, neskôr sa začalo riešiť, že začiatkom tohto roka uvidíme ich úplne novú druhú generáciu a všetko to zakončilo špekuláciami, že spoločnosť Apple jednoducho len ukáže nové verzie a náramky, čo znamená, že by nové Apple Watch 2 skutočne prišli až po 2 rokoch! Ako sa ale ukazuje, pravda je pravdepodobne niekde “medzi”. Ako to?

- Reklama -

Renomovaný analytik Gene Munster, ktorý má za sebou už niekoľko úspešných predpovedí čo sa technologického a Apple sveta týka tvrdí, že spoločnosť pôjde s hodinkami Apple Watch po stopách najdôležitejšieho produktu spoločnosti Apple, po stopách iPhonu. Tento rok skutočne uvidíme niečo nové a nepôjde len o vyhotovenie či remienky. Dočkáme sa rovno nových hodiniek, nepôjde však o plnohodnotnú novú generáciu. Apple Watch dostanú už v marci písmeno S, ktoré im pridá aj nové funkcie.

Dizajnové zmeny by sme ale pravdepodobne očakávať nemali, práve naopak. Ten ostane takmer totožný so súčasnou generáciou. Hlavné zmeny nájdeme pod kapotou. Možno sa dočkáme výkonnejšieho procesora, viacerých senzorov či prednej FaceTime kamery, ktorá je veľmi dôležitým komponentom aj pre hodinky, nakoľko robiť si Selfie priamo zo zápästia musí byť skvelý zážitok.

To, ako to nakoniec bude necháme až na Apple, no keďže Geneho predpovede bývajú takmer vždy presné, môžeme očakávať, že Apple Watch skutočne dostanú písmeno S a nové technológie, prišom stále pôjde o takmer rovnaký produkt!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.