Dnes je Black Friday a predajcovia spotrebnej elektroniky to veľmi dobre vedia. Aj preto si pre vás pripravili akcie, v rámci ktorých môžete ušetriť desiatky či stovky eur. Dnes vám ukážeme autorizovaných predajcov spoločnosti Apple, ktorí začali ponúkať MacBook Air M1 za šialene nízku cenu.

Počítač, ktorý prišiel na trh koncom roka 2020 ponúka mimoriadne vysoký výkon, kvalitný 13″ Retina displej, 17 hodinovú výdrž batérie a samozrejme kompaktné rozmery, pre ktoré si ho obľúbite. Apple si za toto všetko ešte aj dnes pýta štandardných 1 199 € – čo nie je málo. Keďže je však spomínaný Black Friday, počítač predávajú priamo autorizovaní predajcovia podstatne lacnejšie.

Aby sme nechodili dlho okolo horúcej kaše, zariadenie môžete získať s cenovým zvýhodnením až 180 € tu alebo tu. Výsledná cena je teda 1 019 € s DPH, čo je ponuka, ktorá sa jednoducho neodmieta. Výhodná akcia sa vzťahuje na 256 GB úložisko a všetky tri farebné prevedenia, v ktorých sa MacBook Air M1 predáva. Ak chcete získať MacBook Air M1 za najlepšiu cenu, môžete si pozrieť tieto ponuky.

Dôležité je ale zdôrazniť, že počítač nebude v takejto cene dostupný navždy. Black Friday trvá u väčšiny predajcov od dnešného dňa do nedele a teda od 25 – 27. novembra 2022. Ak máte seriózny záujem, poponáhľajte sa. Veľa firiem totiž uvádza, že ponuka platí len na skladové zásoby. A tie sa môžu pri takejto výhodnej cene rýchlo vypredať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple pripravilo sociálne siete o príjmy vo výške 10 miliárd dolárov. Stačila jedna nová funkcia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here