Apple Watch sú najpredávanejšie inteligentné hodinky na svete. Pokiaľ si ich túžite vyskúšať, teraz na to máte skvelú príležitosť. Základný model Apple Watch SE 2, ktorý prešiel miernou modernizáciou náramku v roku 2023 sa dá kúpiť v zľave za veľmi výhodnú cenu. Bežnému používateľovi budú tieto hodinky dokonalo stačiť.

Apple Watch SE 2 disponujú moderným dizajnom a hliníkovou konštrukciou, ktorá je odolná voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Ovládať ich budete cez veľký OLED displej s rozlíšením 448 x 368 pixelov, ktorý je chránený ION-X sklíčkom. Samozrejmosťou je v Apple Watch SE 2 aj výkonný procesor s 32 GB interným úložiskom, na ktoré si môžete ukladať nie len skladby, alebo fotky, ale aj samostatné aplikácie od vývojárov tretích strán, ktoré si tu nainštalujete cez App Store. V neposlednom rade oceníte aj komfortné platby cez Apple Pay vďaka prítomnosti technológie NFC. No a cena?

Apple Watch SE 2 sa predávali v čase uvedenia na trh za 339 €. Minulý rok po miernej modernizácii však cena na Slovensku paradoxne klesla na 309 € a dnes sú navyše tieto hodinky v zľave. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 277,05 € s DPH u predajcu s výbornými hodnoteniami. Nevieme však, dokedy bude táto ponuka platiť a preto ak máte záujem, radšej objednávajte, aby ste túto výhodnú šancu nepremeškali.

Apple Watch Series 8
Zdroj: YouTube / Tinh tế / JChen Tech (úprava redakcie)

Apple Watch SE 2 majú snímač srdcovej frekvencie, ktorý bude sledovať vašu bežnú aktivitu, ale aj tréningy. Hodinky vám vedia povedať, koľko ste spálili aktívnych kalórií a taktiež poskytnúť obrovské množstvo športov v aplikácii Tréning. Stačí si len vybrať. Ich súčasťou je samozrejme GPS, krokomer či akcelerometer, vďaka čomu si môžete vziať svoje Apple Watch SE 2 aj na behanie, bicyklovanie prípadne lyžovanie. Samozrejmosťou je aj možnosť spustiť navigáciu s mapou, ktorá sa zobrazí priamo na displeji hodiniek.

Jednou nevýhodou Apple Watch SE 2 je snáď ich výdrž batérie, ktorú by sme mohli označiť za celodennú. Na každodenné nabíjanie si však rýchlo zvyknete presne tak isto, ako pri nabíjaní iPhonu. Nie je to nič strašné. Ak sa vám teda Apple Watch SE 2 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať len za 277,05 € s DPH. Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorú by bola veľká škoda odmietnuť. Rozhodnutie ale nechávame na vás.

A ak si budete chcieť zaobstarať aj nejaký ten štýlový remienok, na Loopi.sk ho kúpite za výhodnú cenu. A to by bola škoda nevyužiť. Celý sortiment náramkov na Apple Watch SE 2 od Loopi si môžete pozrieť tu.

Prečítajte si tiež  Apple Watch čelia problému s nabíjaním. Môže za to aktualizácia watchOS 8.3

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -