Spoločnosť Apple je dnes najväčším výrobcom inteligentných hodiniek na svete a nie je to náhoda. Vo svojom portfóliu má rôzne modely, ktoré sú určené pre rôzne druhy zákazníkov. Ak ste menej nároční, no chcete vlastniť Apple Watch, bohato vám postačí aj model SE 2, ktorý môžete kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Má všetko, čo budete potrebovať.

Apple Watch SE 2 síce predstavujú základ ponuky, no ide o veľmi dobre vybavený model, ktorý vás poteší svojim atraktívnym dizajnom a tiež veľmi presnými meraniami aktivity. K dispozícii má veľký AMOLED displej, ktorý je chránený ION-X sklíčkom a ponúka vysoké rozlíšenie 448 x 368 pixelov. Zariadenie má tiež výkonný procesor, vďaka ktorému si doň môžete nainštalovať množstvo apiek z App Store a nechýba ani možnosť výmeny ciferníkov a ich následnej individualizácie.

Čo sa týka ceny, Apple Watch SE 2. generácie štartovali v čase uvedenia na trh na hranici 339 €, čo bola poriadne vysoká suma. Neskôr však cena klesla na cca 309 € a dnes Apple Watch SE 2 (44 mm) kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 279 €. To je skoro polovica ceny prémiových Apple Watch Series 9. Veď nie každý potrebuje to najlepšie z najlepšieho.

Apple Watch SE 2
Zdroj: Onur Binay

Hodinky Apple Watch SE 2 vedia samozrejme sledovať vašu spánkovú aktivitu, disponujú GPS, akcelerometrom a tiež krokomerom a samozrejmosťou je aj odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Na výber budete mať zo širokého spektra aktivít a vďaka nízkej váhe len na úrovni 37 gramov vám hodinky nebudú prekážať pri ich vykonávaní.

Azda jedinou menšou slabinou Apple Watch SE 2 je ich výdrž batérie, ktorá dosahuje podľa Apple „iba“ 18 hodín na jedno nabitie. Z našich skúsenosti sú to pri bežnom používaní skôr 2 dni, no ani to nie je žiaden oslnivý výsledok, z ktorého by ste mali padnúť na zadok. Na druhej strane, na pravidelné nabíjanie si zvyknete rovnako rýchlo, ako pri svojom iPhone. Ak vás teda Apple Watch SE 2 zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 279 €. Z nášho pohľadu ide o nákup, ktorý sa vám za túto cenu určite oplatí. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

A ak si budete chcieť zaobstarať aj nejaký ten štýlový remienok, na Loopi.sk ho kúpite vďaka výrazným zľavám so skvelým cenovým zvýhodnením. Navyše, ak do objednávky zadáte zľavový kód „svetapple20„, aktivuje sa vám ešte dodatočný 20 % bonus na celý nákup. A to by bola škoda nevyužiť. Celý sortiment náramkov na Apple Watch od Loopi si môžete pozrieť tu.

Prečítajte si tiež  Apple vydáva novú beta verziu macOS Monterey 12.2 pre developerov
Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -