Apple Watch sú bezpochyby najpredávanejšie inteligentné hodinky na svete. Nakoľko však obsahujú obrovské množstvo prepracovaných a hlavne veľmi presných senzorov, tomuto faktu sa vlastne ani nemôžeme čudovať.

Posledná generácia, ktorá sa predáva od minulého roka, je v ponuke predajcov už dlhšiu dobu, vďaka čomu prišiel čas na zaujímavé zľavy. Naša redakcia pravidelne sleduje rôzne akcie a snaží sa vás o nich informovať. Aj vďaka tomu si dnes budete môcť kúpiť Apple Apple Watch Series 7 mimoriadne lacno.

Ich základná 41 mm verzia, ktorá je vhodná skôr pre ženy, štartuje u autorizovaného predajcu na hranici 341,00 €, čo je v porovnaní s pôvodnou cenou 429,00 €, za ktorú ich predáva Apple, mimoriadne lákavé. Veď ušetríte skoro 90 €.

Ak však preferujete skôr väčší ciferník, k dispozícii je za zvýhodnenú cenu aj väčšia 45 mm verzia, ktorú kúpite za 395,70 €, na rozdiel od pôvodných plných 459,00 €. Ušetríte teda 63,30 €, čo je taktiež veľmi zaujímavé

Apple Watch Series 7 a ich dizajn
Apple Watch Series 7 majú takmer rovnaký dizajn ako predošlá generácia Series 6 (foto: SvetApple.sk)

Nezabúdajte tiež na to, že tieto hodinky vám vydržia minimálne 2-3 roky a okrem špičkového stále zapnutého displeja, celodennej výdrže batérie a takisto oxymetra ponúkajú aj EKG, meranie srdcového tepu, rýchle nabíjanie a veľa iného. Ak teda hľadáte zaujímavé inteligentné hodinky a používate iPhone, zrejme nemáte lepšiu možnosť. Pokiaľ vás zaujíma naša recenzia, nájdete ju tu!

Apple Watch Series 7 sú vhodné na bežné nosenie do mesta, na šport a rovnako aj do prírody alebo do práce. Na jednej strane ide o štýlový doplnok a na strane druhej o mimoriadne praktické zdravotné zariadenie. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Toto sú najdrahšie Apple Watch Series 6 v ponuke.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -