Apple Watch zdraželi. Spoločnosť Apple ponúka poslednú generáciu Series 8 v 41 mm prevedení od 499 € (v zľave od 445 € ) a v 45 mm verzii od 539 € (v zľave od 515 €). To je pomerne dosť za spotrebnú elektroniku, ktorá vám vydrží približne 2 až 3 roky. Napriek tomu existuje rozumnejšia voľba, na ktorej ušetríte stovky eur.

Sú ňou Apple Watch Series 7 z roku 2021. Áno, ide o generáciu z minulého roka, no to prakticky nič neznamená. Ak vám nevadí absencia teplomera či satelitných núdzových volaní, ktoré na Slovensku aj tak nebudú fungovať, k dispozícii budete mať prakticky to isté. A keďže nejde o novinku, predajcovia sa Apple Watch Series 7 snažia zbaviť za extrémne nízke ceny v zľavách.

- Reklama -

Aby sme si to trochu lepšie priblížili. Ak vám stačia 41 mm Apple Watch, na Slovensku ich kúpite za rekordne nízkych 319 €. Za skoro rovnaké peniaze sa predávajú Apple Watch SE 2022 s podstatne horším hardvérom. Ak by ste potom chceli väčší model so 45 mm displejom, ktorý preferuje väčšina Slovákov, pripravte si stále veľmi príjemných 372,5 €.

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

V porovnaní s Apple Watch Seires 8 ide v oboch prípadoch o viac ako 100 € zvýhodnenie, pričom menšiu časť ušetrených peňazí môžete využiť napríklad na nákup kvalitného kovového náramku od Loopi alebo iného príslušenstva, ktoré má tento predajca k dispozícii. Tak na čo ešte čakáte?

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -