Apple Watch zdraželi. Spoločnosť Apple ponúka poslednú generáciu Series 8 v 41 mm prevedení od 499 € a v 45 mm verzii od 539 €. To je pomerne dosť za spotrebnú elektroniku, ktorá vám vydrží približne 2 až 3 roky. Napriek tomu existuje rozumnejšia voľba, na ktorej ušetríte stovky eur.

Sú ňou Apple Watch Series 7 z roku 2021. Áno, ide o generáciu z minulého roka, no to prakticky nič neznamená. Ak vám nevadí absencia teplomera či satelitných núdzových volaní, ktoré na Slovensku aj tak nebudú fungovať, k dispozícii budete mať prakticky to isté. A keďže nejde o novinku, predajcovia sa Apple Watch Series 7 snažia zbaviť za extrémne nízke ceny v zľavách.

Aby sme si to trochu lepšie priblížili. Ak vám stačia 41 mm Apple Watch, na Slovensku ich kúpite za rekordne nízkych 319 €. Za skoro rovnaké peniaze sa predávajú Apple Watch SE 2022 s podstatne horším hardvérom. Ak by ste potom chceli väčší model so 45 mm displejom, ktorý preferuje väčšina Slovákov, pripravte si stále adekvátnych cca 405 €.

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

V porovnaní s Apple Watch Seires 8 ide v oboch prípadoch o viac ako 100 € zvýhodnenie, pričom menšiu časť ušetrených peňazí môžete využiť napríklad na nákup kvalitného kovového náramku od Loopi alebo iného príslušenstva, ktoré má tento predajca k dispozícii. Tak na čo ešte čakáte?

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Oppo predstavilo vlastné "Apple Watch". Čo na ne hovoríte?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here