Apple Watch sú najpredávanejšie inteligentné hodinky na svete. Keďže však obsahujú množstvo prepracovaných a hlavne veľmi presných senzorov, tomuto faktu sa ani nečudujeme.

Posledná generácia, ktorá sa predáva od minulého roka, je v ponuke predajcov už dlhšiu dobu, vďaka čomu prišiel čas na zaujímavé zľavy. Naša redakcia pravidelne sleduje rôzne akcie a pravidelne vás o nich informuje. Aj vďaka tomu si dnes budete môcť kúpiť Apple Apple Watch Series 7 extrémne výhodne.

Ich základná 41 mm verzia, ktorú odporúčame skôr ženám, štartuje na cene 345 eur, čo je v porovnaní s pôvodnou cenovkou 429 eur, za ktorú ich predáva Apple, mimoriadne výhodné. Na produkte ušetríte takmer 90 eur.

Ak však preferujete väčší ciferník, k dispozícii je za zvýhodnenú cenu aj 45 mm verzia, ktorú kúpite od 383 eur, na rozdiel od pôvodných plných 459 eur. Ušetríte teda príjemných 76 eur a navyše budete nakupovať u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple. Ak však máte o zariadenie záujem, poponáhľajte sa. Akcia je časovo obmedzená.

Apple Watch Series 7 Starlight recenzia
Apple Watch Series 7 vyzerajú v striebornom (Starlight) prevedení výborne (foto: SvetApple.sk)

Nezabúdajte tiež, že Apple Watch Series 7 vám vydržia minimálne 2-3 roky a okrem špičkového Always-on displeja, celodennej výdrže batérie a takisto oxymetra ponúkajú aj EKG, meranie srdcového tepu, rýchle nabíjanie a veľa iného.

Ak teda hľadáte zaujímavé inteligentné hodinky a používate iPhone, v súčasnosti nemáte lepšiu možnosť ako Apple Watch. Pokiaľ vás zaujíma naša recenzia, nájdete ju tu!

Apple Watch Series 7 sú vhodné na bežné nosenie do mesta, na šport a rovnako aj do prírody alebo do práce. Na jednej strane ide o štýlový doplnok a na strane druhej o mimoriadne praktické zdravotné zariadenie. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Návod - Vytvorte si ciferník na Apple Watch z vlastnej fotografie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -