Spoločnosť Apple je jeden z najväčších výrobcov inteligentných hodiniek na svete. Svoje modely aktualizuje každý jeden rok, avšak medzigeneračné obmeny nie sú nijak extra výrazné. Apple Watch Series 8 sa preto teraz dajú kúpiť za extrémne nízku cenu. Váhať by ste nad nimi nemali ani minútu.

Apple Watch Series 8 sú po technickej stránke mimoriadne dobre vybavené. Majú OLED displej s vysokým rozlíšením, jasom, funkciou Always-on a tiež tenučkými rámčekmi po obvode. Čistotu jeho zobrazenia budete skrátka milovať. Okrem toho sú hodinky vyrobené z hliníka a obrazovku chráni ION-X sklíčko. Samozrejmosťou je odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM), či množstvo senzorov. Nechýba tu snímač srdcového tepu, EKG, teplomer, oxymeter, barometer či akcelerometer. Rovnako je tu aj GPS či možnosť využívania vstavanej navigácie spolu s mapou.

A cena? Apple Watch Series 8 stáli v čase uvedenia na trh pomerne mastných 539 €. Situácia sa však v priebehu uplynulého roka zmenila a zariadenie dostalo nástupcu s drobnými vylepšeniami, ktorý sa predáva za lákavých 479 €. Skladové zásoby Apple Watch Series 8 sú však stále dostupné a keďže sa ich predajcovia snažia zbaviť, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 379 €. Ide o rekordne nízku cenu, vďaka ktorej slušne ušetríte.

Kašlite na Apple Watch Series 9, za ten príplatok sa neoplatia 

Apple Watch Series 8
Zdroj: YouTube / Tinh tế / JChen Tech (úprava redakcie)

Apple Watch Series 8 majú tiež interné 32 GB úložisko, na ktoré si môžete inštalovať aplikácie z App Store. Samozrejmosťou je aj vstavná apka na šport či funkcia monitorovania spánku. Zariadeniu nechýba ani množstvo konfigurovateľných ciferníkov a výdrž batérie je celodenná. Trápiť vás to, ale nebude, pretože vďaka podpore rýchleho nabíjania hodinky dobijete v extrémne krátkom čase.

A áno, Apple už predstavil nástupcu Apple Watch Series 9, no ten nie je skoro v ničom nový. Výkonnejší procesor či 64 GB úložisko vás pri hodinkách tohto typu nijako neohúri a o málo jasnejší displej si v praxi zrejme ani nevšimnete. Jediná užitočná funkcia Apple Watch Series 9 je podpora špeciálneho gesta, vďaka ktorému nemusíte klikať na obrazovku. Určite sa bez neho, ale zaobídete aj v Apple Watch Series 8. Ak vás tieto hodinky zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 379 €.

Okrem iného je to aj dokonalý a hlavne veľmi hodnotný vianočný darček, ktorý poteší úplne každého. Apple Watch sú presne tým produktom, ktorý bude novému majiteľovi robiť radosť každý jeden deň.

Prečítajte si tiež  Apple Watch zachránili ďalší ľudský život. Pomohla funkcia, ktorú by mal mať zapnutú každý

Nezabudnite na štýlový remienok z Loopi so zľavovým kódom

Loopi Steel magnetic loop
Zdroj: Loopi

Ak sa vám nepáči základný silikónový remienok na Apple Watch, prípadne chcete svojich blízkych potešiť príslušenstvom pre Apple Watch, na Loopi.sk nájdete široký sortiment remienkov v rôznych farbách, verziách a tiež materiáloch.

K dispozícii budete mať aj zľavový kód „svetapple20„, s ktorým sa zníži cena celého vášho nákupu až o 20 %. Navyše pri platbe cez Apple Pay dostanete drobnú zľavu, ako bonus a pri objednávke nad 39,99 € neplatíte dopravu. Tak na čo ešte čakáte?

Loopi Steel Bracelet
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -