Pokiaľ si chcete kúpiť špičkové inteligentné hodinky s moderným dizajnom, plnohodnotnou senzorovou výbavou, na ktorú sa nebude chytať väčšia konkurentov a taktiež dokonalou kompatibilitou s iPhonom, výberom Apple Watch Series 9 teraz neurobíte krok vedľa. Toto zariadenie viete po zľave kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Bola by to škoda nevyužiť.

Inteligentné hodinky Apple Watch Series 9 disponujú prémiovým spracovaním kombinujúcim hliník a elegantný displej so zaobleným tvrdeným ION-X sklíčkom. Jeho rozlíšenie je až  484 x 396 pixelov (326 ppi) a nechýba ani funkcia Always-on. Rovnako sa môžete tešiť na vysoký výkon vďaka úplne novému čipu S9, ktorého súčasťou je aj navýšená 64 GB pamäť. Vďaka tomuto čipu si na zariadení užijete apky stiahnuté z App Store priamo do systému watchOS. Funguje to rovnako, ako na iPhone.

Poďme sa však pozrieť na cenu. Predošlé Apple Watch Series 8 sa v čase uvedenia na trh predávali za 539 € s DPH. Je zaujímavé, že keď ich o rok neskôr vystriedali súčasné Apple Watch Series 9, Apple si za ne pýtal iba 479 € s DPH. Ak sa vám to však stále zdá veľa, po kliknutí na tento odkaz hodinky kúpite v zľave len za 419 € s DPH. Nevieme vám však zaručiť, dokedy bude táto ponuka platiť. Ak teda máte záujem, radšej dlho neváhajte. Bola by to škoda nevyužiť.

Hovoríme to aj preto, lebo Apple Watch Series 9 sú naozaj špičkovo vybavené. Okrem sledovania srdcového tepu je v nich aj sledovanie hladiny kyslíka v krvi, teplomer či dokonca EKG. Nechýba samozrejme ani akcelerometer, gyroskop, barometer či GPS, vďaka čomu si môžete užívať plnohodnotnú navigáciu spolu so zobrazením mapy a samozrejme funkciou sledovania spánku. Hodinky sa tiež spoliehajú na operačný systém watchOS, ktorý ponúka obrovské množstvo konfigurovateľných ciferníkov.

Zabudnúť tiež nemôžeme na odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM) či celodennú výdrž batérie na jedno nabitie, ktorej dopomáha aj systém rýchleho nabíjania. Denne stačí hodinkám cca 20 minút na nabíjacom puku, aby vám mohli fungovať počas celého nasledujúceho dňa. Rýchlo si na to zvyknete. Ak sa vám teda Apple Watch Series 9 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 419 € s DPH. Nezabúdajte, že za svoje peniaze dostanete zariadenie, ktoré vám bude verne slúžiť možno aj tri či štyri roky. Z nášho pohľadu sa preto jednoznačne oplatí.

Prečítajte si tiež  Stiahnite si nádherné Pro Display XDR pozadie na váš iPhone

A ak sa vám náhodou nebude páčiť vstavaný remienok, máme pre vás tip. Na e-shope Loopi.sk kúpite remienky ako na 45 mm model Apple Watch Series 9, tak aj na 41 mm model Apple Watch Series 9 za veľmi výhodné ceny.

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -