Apple Watch sú najpredávanejšie inteligentné hodinky na svete a vďačia za to svojmu špičkovému hardvéru. Problémom však môže byť cena, ktorá je relatívne vysoká. Dobrou správou, ale je, že to sa teraz mení. Úplne nové Apple Watch Series 9 si totiž môžete kúpiť v zľave za extrémne výhodné peniaze. Zariadenie padlo na cenové dno.

Apple Watch Series 9 majú špičkovú výbavu. Okrem kvalitného OLED displeja s vysokým rozlíšením, jasom až 2 000 nitov a funkciou Always-on ponúkajú aj extrémne výkonný čip S9, ktorý vám umožní inštaláciu apiek z App Store na svoje 64 GB úložisko a takisto je veľmi rýchly. Apple Watch Series 9 sa môžu pochváliť aj špičkovou senzorovou výbavou. Hodinky vám odsledujú srdcový tep, EKG, hladinu kyslíka a majú aj teplomer. Nechýba im ani GPS, akcelerometer či gyroskop. No a cena?

Apple Watch Series 9 sa v čase uvedenia na trh predávali na slovenskom trhu za 479 €, avšak dnes je situácia iná. Zariadenie padlo do veľkých zliav a cenových zvýhodnení, vďaka čomu ho teraz po kliknutí na tento odkaz zoženiete od 398,9 € ako úplne nové. Nevieme však, dokedy bude táto ponuka platiť a preto sa radšej poponáhľajte.

Apple Watch Series 9
Zdroj: YouTube / Kyle Erickson (snímka obrazovky)

Apple Watch Series 9 majú odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM), takže si s nimi môžete ísť zaplávať a disponujú perfektnou tréningovou apkou, kde si môžete vybrať zo širokej palety športov. Hodinky odsledujú aj váš spánok a zmerajú vám aktuálnu fyzickú kondíciu. Cez hodinky môžete tiež telefonovať, alebo reagovať na správy. Dokonalo si rozumejú s celou Apple platformou.

Apple Watch Series 9 disponujú celodennou výdržou batérie a ten, komu by to nestačilo môže využiť veľmi rýchle nabíjanie. Zariadenie stačí dať na magnetický puk počas toho, ako sa pôjdete sprchovať a potom vám ponúkne dostatočné množstvo energie na ďalšie fungovanie. Apple Watch Series 9 disponujú aj funkciou ovládania gestami (Double Tap) a keď si ich kúpite, poslúžia vám niekoľko dlhých rokov. Tak na čo ešte čakáte? Apple Watch Series 9 kúpite po kliknutí na tento odkaz za 398,9 €. Určite s nimi neurobíte krok vedľa.

Do pozornosti tiež dávame, že na Apple Watch si viete meniť náramky. Kúpite ich napríklad na Loopi.sk, konkrétne v časti 45 mm model Apple Watch Series 9. K dispozícii sú však aj remienky pre menšie 41 mm prevedenie Apple Watch Series 9. Samozrejmosťou sú nízke ceny či rýchle expandovanie zásielky. Pri využití služby Apple Pay dostanete drobnú zľavu ako pozornosť svetapple.sk. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  GoPro HERO12 Black je za super cenu: Ide o jednu z najlepších akčných kamier súčasnosti

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -