Apple dnes neaktualizovalo len svoje hlavné produkty, ale myslelo aj na hodinky Apple Watch, respektíve na remienky, ktoré si používatelia veľmi radi kupujú. Firma si uvedomila, že nastalo nové ročné obdobie a “jarná kolekcia” remienkov to len a len potvrdzuje. Je plná čerstvých farieb a vyzerá super. Okrem iného pribudla aj samostatná edícia Nike Sport Band.

Nové remienky

Apple myslí na svojich zákazníkov počas celého roka a stále sa snaží predstaviť niečo, čo by si mohli zakúpiť a čím by si mohli napríklad skrášliť svoje produkty. Okrem kožených a silikónových krytov pre iPhone to môžu byť napríklad aj remienky pre hodinky Apple Watch, ktoré sú pre spoločnosť tak trochu zlatou baňou.

- Reklama -

Môžu sa totiž predávať za veľa a ľudia, ktorí chcú mať originál, radi zaplatia. Dnes pribudla nová kolekcia čerstvo farebných remienkov. Nájdeme tu nové gumené, nylónové, ale aj kožené ťahy. Poďme sa teda na to pozrieť!

Bežné remienky

Z bežných remienkov sme sa dočkali aktualizácie klasických kožených, lacných nylonových či perfektných gumených remienkov. Ťah s názvom Classic Buckle dokonca dostal aj novú pracku. Väčšina nových remienkov ale prišla skôr s novými farebnými variantami. Z bežných remienkov ide konkrétne o:

  • Sport – Pebble, Azure and Camellia
  • Woven Nylon – Berry, Tahoe Blue, Orange, Red, Pollen and Midnight Blue
  • Classic Buckle – Sapphire, Berry and Taupe

Watch - svetapple.sk

Edícia Nike Sport Bend

Okrem iného sme sa dočkali aj niečoho, na čo sme takpovediac pomerne dlho čakali. Už dávnejšie unikli správy o tom, že k Apple Watch budú dostupné aj samostatné Nike Sport Bend (keďže doteraz sa dali kúpiť len ako špeciálna edícia s Apple Watch Nike+, čo nemusel oceniť každý.

Takto si človek ráno dá napríklad elegantný Hermes náramok a skočí do práce, no a večer, keď si chce zabehať náramok jednoducho vymení a z jeho elegantných Apple Watch sa stané užitočný fitness tracker. Ak sa ti nové remienky zapáčili, dostupné sú v týchto variantoch:

  • Anthracite/Black
  • Pure Platinum/White
  • Volt/Black
Watch Nike+ – svetapple.sk

Hermes

Aktualizácie sa dočkala aj luxusná edícia Hermes, ktorá prekvapí vysokou cenou, ale poteší fantastickým spracovaním a perfektným pocitom z nosenia. Ide o veľmi kvalitnú kožu, ktorá dostala nové farby a nové verzie.

Taktiež sme sa dočkali aj nového Double Buckle Cuff Fauve Barenia remienku. Hermes sú samozrejme len pre tých zámožnejších. Ak sa ti ale zapáčili a si ochotný zaplatiť za remienok pomaly toľko, čo za celé hodinky, nech sa páči. Dostupné sú v týchto verziách:

  • 38mm Double Tour vo farbe Bleu Zéphyr Epsom
  • 38mm Double Buckle Cuff vo farbe Fauve Barenia
  • 42mm Single Tour vo farbe Lime Epsom
  • 42mm Single Tour vo farbe Colvert Swift
Hermes – svetapple.sk

Viac na oficiálnych stránkach Apple.com

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here