Ak chcete spoľahlivé inteligentné hodinky, ktoré majú špičkové funkcie, prémiové spracovanie z odolných materiálov a ponúkajú aj dobrú výdrž batérie, máme pre vás jeden tip. Apple Watch Ultra 2. generácie prišli na trh v septembri minulého roka. Teraz ich môžete kúpiť v zľave za veľmi výhodnú cenu a krok vedľa tým určite neurobíte.

Tieto hodinky sú vyrobené z titánu, ich veľký 1,91″ OLED Always-on displej chráni zafírové sklíčko a testované boli v rámci normy americkej armády MIL-STD-810, vďaka čomu prežijú aj to najtvrdšie zaobchádzanie v extrémnych podmienkach vrátane odolnosti voči vode v rámci normy 100 M (reálny ponor až 40 metrov). Apple Watch Ultra 2 majú aj plno užitočných senzorov. Okrem snímania srdcového tepu je tu aj oxymeter, teplomer či dokonca EKG. Hodinky, ale majú aj akcelerometer, barometer a dvojpásmové GPS.

Keď sa potom dostaneme ku cene, Apple Watch Ultra 2 v roku 2023 paradoxne zlacneli. Zatiaľ čo predchodca štartoval na cene 999 €, nástupca sa predáva už od 899 €. Ak však kliknete na tento odkaz, kúpite ho za 812 € u renomovaného predajcu. Vďaka tomu veľmi pekne ušetríte.

Apple Watch Ultra 2
Zdroj: YouTube / Chris Wilmshurst (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Apple Watch Ultra 2 dostali nový procesor S9, ktorý prináša zásadný skok vo výkone, ale aj schopnostiach. Práve vďaka tomuto čipu je v hodinkách prítomné gesto Double Tap a väčšie, až 64 GB úložisko. Apple Watch Ultra 2 majú v porovnaní s prvou generáciou navyše aj jasnejší displej. Jeho rozlíšenie je stále 502 x 410 pixelov, no namiesto 2 000 nitov dokáže svietiť výkonom až 3 000 nitov.

Tieto hodinky majú aj tú výhodu, že ponúkajú vcelku solídnu výdrž batérie. Platí to minimálne v porovnaní s klasickými Apple Watch, ktoré sú na tom v podstate o polovicu horšie. Apple Watch Ultra 2. generácie dokážu fungovať 36 hodín na jedno nabitie v štandardnom a až 72 hodín na jedno nabitie v úspornom režime. Hodinkám nechýba ani podporá rýchleho nabíjania cez hliníkový magnetický puk, či veľa ďalších benefitov. Ak si teda chcete kúpiť Apple Watch Ultra 2, práve teraz na to máte fantastickú príležitosť. Po kliknutí na tento odkaz sa predávajú za 812 €. A to by bola veľká škoda nevyužiť.

Nezabudnite na príslušenstvo od Loopi 

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete pre svoje Apple Watch Ultra nejaký špeciálny remienok, za fantastické ceny ho kúpite napríklad na e-shope Loopi.sk. Konkrétne pre model Apple Watch Ultra je tu široký výber, takže stačí prísť a vyberať.

Prečítajte si tiež  Apple je na treťom mieste v rebríčku Fortune 500. Pozrite sa kto ho predbehol

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -