Najlepšie inteligentné hodinky od spoločnosti Apple ponúkajú špičkovú odolnosť, extrémne výkonný procesor, širokú paletu senzorov a tiež dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. Apple Watch Ultra 2. generácie sú skrátka TOP produktom, ktorý sa kúpiť. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu. Slušne ušetríte.

Apple Watch Ultra 2 sú vyrobené z titánu a ich 1,91″ OLED Always-on displej kryje mimoriadne tvrdé zafírové sklíčko. Zároveň spĺňajú aj normu americkej armády MIL-STD-810, vďaka ktorej prežijú silné otrasy, výkyvy teplôt a náročné expedície mimo civilizácie. Takisto sa s nimi môžete ponoriť až do hĺbky 40 metrov bez toho, aby sa im niečo stalo. Dokonca ponúkajú aj potápačský režim. Apple Watch Ultra 2 budú pri tom kontrolovať vaše zdravie vďaka snímaču srdcovej frekvencie, oxymetru, teplomeru a tiež EKG. Náročnejší spotrebitelia ocenia aj dvojpásmové GPS, akcelerometer a barometer.

No a cena? Apple Watch Ultra 2 sú najmodernejšie a najlepšie inteligentné hodinky, aké kedy Apple predstavil. S tým však súvisí aj cena, ktorá je samozrejme široko ďaleko najvyššia. Zatiaľ čo prvá generácia Apple Watch Ultra štartovala na slovenskom trhu od 999 € s DPH, tá druhá paradoxne zlacnela na 899 € s DPH. Dnes však po kliknutí na tento odkaz môžete využiť ponuku a kúpiť ich za 766 € s DPH u renomovaného predajcu, vďaka čomu krásne ušetríte. Odkedy sú Apple Watch Ultra 2 dostupné na trhu, pravdepodobne ešte neboli takéto lacné. Treba sa však poponáhľať, nakoľko akcia môže byť časovo / skladovo obmedzená.

Apple Watch Ultra 2
Zdroj: YouTube / Chris Wilmshurst (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Apple pridal do týchto hodiniek úplne nový procesor S9, vďaka ktorému Apple Watch Ultra 2 podporujú gesto Double Tap a ponúkajú až 64 GB úložisko, namiesto 32 GB. Tešiť sa tiež môžete na špičkový displej s kvantom ciferníkov a vysokým rozlíšením, ktoré sa postará o dokonalé zobrazenie všetkého obsahu. Nechýba ani vysoký jas, ktorý dokáže chvíľkovo na priamom slnku dosiahnuť až 3 000 nitov. Informácie na displeji sú vďaka tomu stále dobre čitateľné.

Apple Watch Ultra 2 sa môžu pochváliť aj 36 hodinovou výdržou batérie pri bežnom používaní, či 72 hodinovou výdržou v úspornejšom režime. Samozrejmosťou je aj rýchle nabíjanie či XY ďalších benefitov. Spomenieme napríklad sirénu, alebo dokonca podporu satelitného vyhľadávania či LTE siete. Na Slovensku však tieto služby zatiaľ nie sú dostupné. Ak sa vám Apple Watch Ultra 2 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 766 € s DPH. Ide o ponuku, ktorá sa neodmieta.

Prečítajte si tiež  Prvýkrát sa hovorí o tom, že iPhone 12 môže zdražieť. Je to reálne?

Nezabudnite na príslušenstvo od Loopi 

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete pre svoje Apple Watch Ultra nejaký špeciálny remienok, za fantastické ceny ho kúpite napríklad na e-shope Loopi.sk. Konkrétne pre model Apple Watch Ultra je tu široký výber, takže stačí prísť a vyberať.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -