Spoločnosť Apple je najväčším výrobcom inteligentných hodiniek na svete. Ešte pred rokom prišla po prvýkrát na trh s Apple Watch Ultra, ktoré majú titánové šasi, displej chránený zafírovým sklíčkom a vďaka vojenskej norme MIL-STD-810H prežijú aj náročné zaobchádzanie. Problémom bola snáď iba ich vysoká cena. Tá však teraz klesla a Apple Watch Ultra kúpite vďaka tomu veľmi výhodne.

Tieto hodinky, ktoré sú ako stvorené pre používateľov iPhonu disponujú výkonným 64-bitovým procesorom S8 a majú tiež 32 GB interné úložisko, na ktoré si viete nainštalovať aplikácie z App Store. Rovnako je tu nádherný OLED displej, ktorý má jas až 2000 nitov, vysoké rozlíšenie a tiež podporu funkcie Always-on. Samozrejmosťou je aj množstvo zaujímavých ciferníkov, ktoré si tu môžete podľa nálady a oblečenia meniť.

No a cena? Apple Watch Ultra sa v roku 2022 predávali za pomerne mastných 999 €. Iste, je to veľa peňazí, no za vrchol ponuky, ktorý si kupujete pokojne aj na štyri roky je to akceptovateľná čiastka. Veď podobné peniaze stojí napríklad aj konkurencia od Garminu. Dobrou správou, ale je, že po kliknutí na tento odkaz kúpite Apple Watch Ultra už za 699 €. Získate tak inteligentné hodinky, ktoré môžete nosiť pri športe, náročných expedíciách, ale aj každý deň do práce. Po celý čas budú sledovať vaše výkony a zdravie.

Apple Watch
Zdroj: Unsplash / Samuel Angor

Na to slúži široká nádielka najrôznejších senzorov. Začnime klasickým sledovaním srdcového tepu a pokračujme oxymerom, schopnosťou zaznamenať EKG či dokonca teplomerom. Apple Watch Ultra majú aj dvojfrekvenčné GPS či barometer. To sa hodí, keď sa nimi necháte navigovať. V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť, že hodinky budú vyhovovať aj potápačom. Vďaka norme 100 M (10 ATM) sa s nimi môžete potopiť až do hĺbky 40 metrov.

No a ak sa vám Apple Watch Ultra páčia, ale rozmýšľate skôr nad novším modelom, hneď na začiatku treba napísať, že sa dočkáte prakticky rovnakého dizajnu, senzorov a tiež technológií. Apple Watch Ultra 2 disponujú len o čosi výkonnejším procesorom S9, ktorý má až 64 GB úložisko, trochu jasnejším 3000 nitovým displejom a novým gestom stlačením palcov, pomocou ktorého viete ovládať obsah na dotykovom displeji. Je síce pravda, že ich cena v roku 2023 klesla o 100 € na 899 € a po kliknutí na tento odkaz ich viete získať dokonca za 877 €. Stále je to však o skoro 180 € viac, než vás bude stáť prvá generácia, ktorá je takmer identická. Rozhodnutie však nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Nikdy nerozbalený prvý iPhone sa predal v akcii za neuveriteľnú cenu

Kvalitný náramok na Apple Watch kúpite na Loopi 

Apple Watch Ultra remienok
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete získať Apple príslušenstvo za veľmi výhodné ceny, na Loopi.sk aktuálne prebieha veľký výpredaj, v rámci ktorého ceny klesli pokojne aj o desiatky percent. Samozrejme sa to týka aj remienkov na hodinky Apple Watch.

Navyše pokiaľ zadáte do objednávky kód „svetapple20“ na celý svoj nákup získate ešte dodatočnú 20 % zľavu. Tak na čo ešte čakáte?

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -