Apple Watch Ultra boli vyrobené so zreteľom na to, aby svojim používateľom dokázali slúžiť v čo možno najextrémnejších podmienkach. Zariadenie má titánový rám, zafírové sklíčko na displeji, dokáže sa potopiť až do hĺbky 40 metrov a takisto spĺňa normu americkej armády MIL-STD 810H. Čo je však dôležitejšie, vy ho teraz môžete získať za veľmi výhodnú cenu.

Súčasťou Apple Watch Ultra je OLED Always-on displej s vysokým rozlíšením (502 x 410 pixelov) a jasom až 2 000 nitov. Taktiež sa môžete tešiť na výkonný procesor a plnohodnotnú senzorovú výbavu. Apple Watch Ultra majú snímač srdcového tepu, oxymeter, teplomer, barometer či dokonca EKG. Taktiež vám budú schopné sledovať spánok či veľmi presne kontrolovať vašu aktuálnu polohu. Disponujú totiž dvojpásmovým GPS.

No a cena? Apple Watch Ultra prišli na trh koncom roka 2022 a štartovali na čiastke 999 €. Dnes je, ale situácia iná a keďže už nejde o horúcu novinku, zariadenie viete získať oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa hodinky predávajú za 686 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Musíme však upozorniť, že nevieme, dokedy bude táto cena platiť a taktiež treba myslieť na to, že skladové zásoby sa pomaly, ale isto míňajú.

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube Tech Santos

Ak teda máte záujem o Apple Watch Ultra, nad nákupom dlho neváhajte. Druhá generácia sa predáva o cca 150 – 200 € drahšie a neponúka žiadne zásadné benefity. Dokonca ešte aj vyzerá úplne rovnako, ako pôvodný model.

To, čo sa pri Apple Watch Ultra hodí spomenúť je fakt, že sú vybavené technológiami ako satelitné volania, alebo Cellular (eSIM) volania. V súčasnosti síce nie sú na Slovensku podporované, no v budúcnosti sa to môže zmeniť. Hodinky majú navigáciu s mapou či NFC čip, s ktorým zvládnete platby cez Apple Pay, disponujú perfektnou tréningovou aplikáciou, ktorá obsahuje množstvo športov a ukáže vám aktívne spálené kalórie a keďže ide o plnohodnotné inteligentné hodinky, tak si na nich viete nastaviť aj veľa ciferníkov.

Nákup Apple Watch Ultra sa oplatí aj vďaka dvojnásobne dlhšej výdrži batérie v porovnaní so starším modelom. Hodinky zvládnu na jedno nabitie až 36 hodín a v extrémne úspornom režime to môže byť 60 hodín. Skvelým bonusom je tiež prítomnosť hlasnej sirény (ak sa stratíte niekde v lese) či možnosť cez hodinky telefonovať alebo komunikovať cez správy v rámci Apple platformy. Ak sa vám teda Apple Watch Ultra páčia, po kliknutí na tento odkaz ich získate za 686 €. Ide o ponuku, ktorá sa neodmieta.

Prečítajte si tiež  Apple Watch sa dočkali šiestich nových ciferníkov - všetky upozorňujú na jednu a tú istú vec

Kúpte si náramok na Loopi.sk

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete pre svoje Apple Watch Ultra nejaký špeciálny remienok, za fantastické ceny ho kúpite napríklad na e-shope Loopi.sk. Konkrétne pre model Apple Watch Ultra je tu široký výber, takže stačí prísť a vyberať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -