Inteligentné hodinky Apple Watch Ultra patria medzi najvydarenejšie produkty od spoločnosti Apple za posledné roky. Zariadenie má krásny a veľký displej, plnú paletu senzorovej výbavy, dobrú výdrž batérie a samozrejme extrému odolnosť. Apple Watch Ultra kúpite po zľave za cenu, za ktorú sa jednoznačne oplatia. Nič im nechýba…

V ich útrobách sa totiž skrýva veľmi výkonný 64-bitový procesor Apple S8, ktorý disponuje 32 GB interným úložiskom a okrem štandardných funkcií vám na Apple Watch Ultra umožní spustiť aj náročné aplikácie z App Store. Samozrejmosťou je tiež OLED displej s vysokým rozlíšením, ktorý dosahuje jas na úrovni šialených 2 000 nitov a taktiež podporuje technológiu Always-on. Apple Watch Ultra sú navyše certifikované v rámci normy americkej armády, vďaka čomu im neublíži drsné zaobchádzanie a prežijú aj ponor do hĺbky 40 metrov. Vyrobené sú z titánu a displej chráni zafírové sklíčko.

Koľko však toto zariadenie vlastne stojí? Apple Watch Ultra sa v čase uvedenia na trh predávali za 999 €. Neskôr v tomto roku klesla cena ich zanedbateľne lepšieho nástupcu na 899 €, no vy pôvodný model z roku 2022 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 699 €. Ide o extrémne výhodnú ponuku, pri ktorej vás, ale musíme upozorniť, že môže byť časovo, alebo skladovo obmedzená. Preto by ste sa mali poponáhľať.

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube Zander Round / Gio San Pedro (úprava redakcie)

Apple Watch Ultra majú okrem vyššie vymenovaného aj slušnú senzorovú výbavu. Okrem dvojfrekvenčného GPS, akcelerometra či barometra im nechýba ani snímač srdcovej frekvencie, oxymeter, EKG či dokonca teplomer. Hodinky okrem zaznamenávania vašej bežnej či športovej aktivity budú vedieť zachytiť aj spánok.

Pri Apple Watch Ultra navyše poteší aj fantastická výdrž batérie, ktorá podľa výrobcu dosahuje 36 hodín, no v praxi sú to 2 – 3 dni. Iste, konkurenti sú už ďalej, no na Apple Watch Ultra si v tomto smere rýchlo zvyknete, pretože majú aj extrémne rýchle nabíjanie. Navyše sa dá aktivovať aj úsporný režim, kedy je výdrž skoro dvojnásobná. Ak vás teda hodinky oslovili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 699 €. Z nášho pohľadu môže ísť aj o zaujímavý vianočný darček. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Nezabudnite na príslušenstvo od Loopi.sk

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete pre svoje Apple Watch Ultra nejaký špeciálny remienok, za fantastické ceny ho kúpite napríklad na e-shope Loopi.sk. Konkrétne pre model Apple Watch Ultra je tu široký výber, takže stačí prísť a vyberať.

Prečítajte si tiež  Návod: Zapnite si optimalizované nabíjanie batérie na Apple Watch. Spomalíte jej starnutie.

Navyše pokiaľ zadáte do objednávky kód „svetapple20“ na celý svoj nákup získate ešte dodatočnú 20 % zľavu. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -