Apple Watch Ultra sú jeden z tých produktov, ktorý sa spoločnosti Apple vydaril. Majú obrovský displej, extrémne odolný titánový dizajn, nádherný Always-on displej či na pomery slušnú, až 36-hodinovú výdrž batérie.

Problémom je ale cena, ktorú technologický gigant z Cupertina stanovil na šialených 999 €, čím spravil z týchto odolných inteligentných hodiniek pomerne nedostupný produkt. Našťastie ich ale môžete kúpiť vo výhodných zľavách. Slušne ušetríte.

Aby sme boli presnejší, po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete už od 840 €, pričom za podobnú cenu ich majú hneď niekoľkí slovenskí predajcovia. Na nákupe teda ušetríte krásnych 160 € a užijete si špičkový produkt, ktorý zďaleka nemá každý vo vašom okolí.

Extrémne odolné s množstvom senzorov

Aby sme to konkretizovali, Apple Watch Ultra sú testované v extrémnych podmienkach na základe normy WR-100M (ISO 22810). Rovnako tak ich môžete ponoriť až do hĺbky 50 metrov a aby toho nebolo málo, ich displej chráni tvrdé zafírové sklo, ktoré sa len tak nepoškriabe.

Používatelia sa tiež môžu tešiť na všetky možné snímače, ako EKG, oxymeter či teplomer, ktoré ich budú nepretržite sledovať a pravidelne im poskytovať rôzne metriky o zdraví alebo športových výkonoch.

A keď sme pri tom športe, Apple Watch Ultra môžete využívať snáď pri každej aktivite. Sú vhodné na beh, bicykel, behanie, plávanie či dokonca lezenie. Neublížia im žiadne okolité podmienky.

Apple Watch Ultra potešia výdržou batérie

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube Tech Santos

Čo sa týka výdrže batérie, tú by sme mohli hodnotiť ako postačujúcu. Iste, konkurenčné hodinky (najmä od Garminu) dosahujú aj týždňovú výdrž, no vieme, že Apple je v tomto smere značne pozadu.

Pri bežnom používaní budete Apple Watch Ultra nabíjať raz za 36-hodín čo v praxi znamená raz za dva dni. Našťastie majú ale rýchlu nabíjačku, vďaka ktorej je celý proces relatívne krátky.

Ak si však aktivujete špeciálny úsporný režim, hodinky zvládnu aj 60-hodín na jedno nabitie. To je veľký posun oproti ostatných Apple Watch, ktoré vydržia 18-hodín, respektíve 36 hodín v úspornom režime na jedno nabitie.

V neposlednom rade platí, že Apple Watch Ultra sú jedny z najlepších inteligentných hodiniek pre iPhone. Podporujú volania, notifikácie, SMS správy (aj odpovedania) a môžete si do nich nainštalovať kvantum aplikácií.

Pokiaľ teda máte o ne záujem, teraz je perfektná príležitosť na ich nákup. Objavte najvýhodnejšie ceny na Slovensku. Štartujú veľmi nízko. Dajte nám vedieť do komentára, ako ste sa rozhodli.

Prečítajte si tiež  Dji Mini 3 padol do obrovskej zľavy. Obľúbený dron si teraz môže dovoliť každý

Nezabudnite na kvalitné príslušenstvo od Loopi 

Apple Watch Ultra remienok
Zdroj: Loopi

Na záver ešte doplníme, že ak si svoje Apple Watch Ultra kúpite, navštívte aj internetový obchod Loopi.sk, kde si pre ne môžete zaobstarať množstvo kvalitných remienkov. K dispozícii je ale samozrejme príslušenstvo aj pre iné verzie Apple Watch či napríklad iPhoneAirPodsAirTag alebo Mac.

49 mm Apple Watch Ultra sú kompatibilné so všetkými remienkami pre klasický 45 mm model. K mohutnému dizajnu sa hodia najmä kvalitné remienky z nehrdzavejúcej ocele. Výber je však samozrejme na každom z vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -