Keď spoločnosť Apple predstavila Apple Watch Ultra, všetci z nich padli na zadok. Zrazu sme tu mali inteligentné hodinky s 2 – 3 dňovou výdržou pri bežnom používaní a tiež s extrémnou odolnosťou vďaka norme MIL-STD-810H, ktorú využíva americká armáda. Hodinky sú vyrobené z titánu a zafírového sklíčka a neublíži im ani ponor až do hĺbky 40 metrov. O to viac znie výhodne, že si ich teraz môžete kúpiť extrémne lacno.

Apple Watch Ultra disponujú kvalitným Always-on OLED displejom s krásnym zobrazením a vysokým rozlíšením. Môžete si tu aktivovať ako množstvo ciferníkov, tak aj aplikácie, ktoré si navyše viete dodatočne sťahovať z App Store. Interná pamäť hodiniek má až 32 GB. Apple Watch Ultra sú však bohaté aj na senzory. Okrem klasického merania srdcového tepu majú aj oxymeter (meranie hladiny kyslíka v krvi) či dokonca EKG a teplomer. Zariadeniu navyše nechýba ani barometer, akcelerometer či veľmi presné dvoj-pásmové GPS. No a cena?

V čase uvedenia na trh stále Apple Watch Ultra veľmi mastných 999 €. Zariadenie síce dostalo v septembri 2023 nástupcu, no ten sa od prvej generácie ničím zásadným nelíši. A hoci sa jeho cena v našich končinách znížila na 899 €, výrazne zlacneli aj prvé Apple Watch Ultra. Po kliknutí na tento odkaz ich totiž kúpite už za 659 €, čo je mimoriadne výhodná cena.

Apple Watch Ultra
Zdroj: Unsplash / Alek Olson

Hoci sami zvykneme v prípade spoločnosti Apple našim čitateľom odporúčať najnovšie generácie zariadení, v tomto prípade si myslíme, že v pomere cena / výkon / protihodnota urobíte lepšie, keď si kúpite Apple Watch Ultra 1. Tešiť sa môžete na špičkovú softvérovú podporu, možnosť výmeny remienkov, množstvo športových režimov či ďalších funkcií, medzi ktoré radíme sledovanie spánku, sirénu, satelitné SOS či detekciu autonehody.

Ak vás teda tieto hodinky zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 659 €. Nezabúdajte, že v tomto prípade ide o produkt, ktorý vám vydrží niekoľko dlhých rokov. Nejde teda o jednorazovú investíciu, ktorú budete po krátkom čase ľutovať. Práve naopak. Apple Watch Ultra majú milióny spokojných zákazníkov po celom svete a určite to nie je náhoda.

Nezabudnite na príslušenstvo od Loopi.sk

Loopi Steel Bracelet
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete pre svoje Apple Watch Ultra nejaký špeciálny remienok, za fantastické ceny ho kúpite napríklad na e-shope Loopi.sk. Konkrétne pre model Apple Watch Ultra je tu široký výber, takže stačí prísť a vyberať.

Navyše pokiaľ zadáte do objednávky kód „svetapple20“ na celý svoj nákup získate ešte dodatočnú 20 % zľavu. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Amazfit T-Rex 2 sú extrémne lacné špičkovo vybavené hodinky. Spĺňajú armádnu normu

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -