Apple Watch nie sú len drahým a elegantným doplnkom, ale predovšetkým revolučným nástrojom, ktorý môže výrazne zmeniť váš každodenný život, aj keď si to v súčasnosti neviete predstaviť. S kombináciou technológií, dizajnu a funkcionalít ponúkajú tieto inteligentné hodinky úplne nový spôsob, ako dbať o svoje zdravie a fyzickú kondíciu. Navyše ich viete získať za rozumnú cenu. Je to presne ten produkt, na ktorom sa stanete závislí.

Aby sme to zjednodušili, hneď ako sa so svojimi novými Apple Watch zoznámite, stanú sa vašim pomyselným osobným trénerom. Dokážu sledovať vašu fyzickú aktivitu, počítajú spálené kalórie, čas tréningu, počet hodín, kedy ste stáli a samozrejme aj váš spánok. Slúžia na to rôzne technológie, ako veľmi presné snímače: srdcového tepu, sledovania hladiny kyslíka v krvi či dokonca EKG. V hodinkách nechýba ani teplomer, GPS, barometer či dychové cvičenia, ktoré môžete absolvovať kedykoľvek počas vášho dňa.

Čo sa potom týka ceny, tak tá nie je v štandardnom predaji nízka, no Apple Watch našťastie v poslednom období zlacneli. Zatiaľ čo Apple Watch Series 8 sa v čase uvedenia na trh predávali za 539 €, ich nástupca Apple Watch Series 9 je dostupný od 479 €. Navyše po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 438 €, vďaka čomu príjemne ušetríte. A zďaleka to nie je všetko.

Pokiaľ by ste sa totiž uspokojili s Apple Watch Series 8, ktoré sú po hardvérovej stránke veľmi podobné, ako Apple Watch Series 9 a v oblasti dizajnu sa v podstate vôbec nelíšia, ušetríte ešte viac. Tento model totiž kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 398 €, vďaka čomu ušetríte ešte viac. A verte, alebo nie, to že máte o rok staršiu generáciu v praxi vôbec nepocítite. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Apple Watch Series 9
Zdroj: YouTube / Kyle Erickson (snímka obrazovky)

Oba modely Apple Watch vám ponúknu celodennú výdrž batérie a tiež rýchle nabíjanie, ktoré trvá spravidla len 20 – 30 minút. Keď si na to zvyknete, vôbec vám to nebude prekážať. Nám to trvalo asi týždeň. Rovnako majú hodinky technológiu NFC, vďaka ktorej viete platiť rýchlo cez Apple Pay a na ich Always-on displeji si môžete zobraziť kvantum ciferníkov, ktoré tu z roka na rok pribúdajú.

Vo finále by sme to teda mohli uzavrieť tak, že Apple Watch Series 8 / 9 vám budú slúžiť na sledovanie notifikácií, keď máte svoj iPhone vo vrecku, jednoduché spúšťanie najrôznejších funkcii (napr. hlasová aktivácia stopiek pri varení cez Siri) a hlavne kontrolu vašej aktivity. Uzatvoriť každý deň všetky tri kruhy bude váš cieľ, vďaka ktorému môžete zostať fit. Stačí sa do toho raz dostať a potom je to, ako droga. Aj preto vám tieto vynikajúce inteligentné hodinky dokážu zmeniť život. Voľba je však na vás.

Prečítajte si tiež  Apple chcelo vývojárov zdrať z kože. Poplatok v App Store mal byť enormne vysoký

A ak by ste náhodou chceli ku Apple Watch aj nejaký ten elegantný kovový, alebo nylónový remienok, na e-shope Loopi.sk nájdete širokú ponuku produktov za skvelé ceny. Navyše po zadaní zľavového kódu „svetapple20“ sa vám cena za váš nákup zníži až o 20 %. Tak na čo ešte čakáte? Celú ponuku produktov pre Apple Watch nájdete tu.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -