Apple Watch Series 6 Black Unity

Ak máte radi originálne kúsky, ktorých je vyrobený iba limitovaný počet, nasledujúca edícia by vás mohla zaujať. Spoločnosť Apple predstavila špeciálnu verziu hodiniek Apple Watch Series 6 s prívlastkom Black Unity.

Zariadenie si môžete kúpiť po celom svete a dostupné je aj na Apple Online Store v Rakúsku alebo v Česku. Na Slovensku sme sa zatiaľ ku žiadnej ponuke nedostali, avšak to sa môže zmeniť, keď tieto hodinky naskladania tunajší predajcovia. Nechajme sa prekvapiť.

Hodinky majú k dispozícii upravený remienok Sport Band, pozostávajúci z čiernej, červenej a zelenej farby a taktiež unikátne gravírovanie v zadnej časti. Špeciálne je tiež balenie, respektíve čierna papierová krabica (namiesto bielej) s farebnými vzormi vo vnútri. Na pripínacom gombíku remienku je vygravírovaný text „Truth – Power – Solidarity“ (Pravda – Sila – Solidarita).

V súčasnosti nie je známe, aký počet týchto hodiniek bude vo finále vyrobený, avšak cena sa od štandardnej verzie nijako nelíši. Menší,

40 mm model získate v Rakúsku za 429€ a väčší, 44mm model za 459€. K dispozícii je tiež samostatný predaj remienku Black Unity a to za sumu 49€. Farebné ciferníky pribudli s aktualizáciou watchOS 7.3 do všetkých podporovaných modelov.

Napíšte nám do komentára, či vás táto edícia zaujala a či sa vám páči jej originálny dizajn. Nakoľko bude vyrobený väčší počet kúskov, predpokladáme, že vo finále nebude mať veľkú zberateľskú hodnotu. Na druhej strane je to ale zaujímavá alternatíva, ako vytŕčať z davu a podporiť dobrú vec. Išli by ste do Apple Watch Series 6 Black Unity?

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 5: remienky s magnetmi môžu spôsobovať problémy hodinkám.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -