Spoločnosť Apple je preslávená tým, že kreatívnym spôsobom motivuje svoj tím pracovníkov. Sú to rôzne firemné benefity, ktoré dopĺňajú veľmi kvalitné finančné ohodnotenie. Nie je to ale ani zďaleka všetko. Ľudí môže motivovať aj aktivita. Konkrétne v tomto prípade spojená s hodinkami Apple Watch.

Apple zverejnilo pre svojich zamestnancov novú výzvu cez Apple Watch.

Pokiaľ by ste chceli pracovať v Cupertine, mohli by ste dostať naozaj zaujímavé výhody a veci, ktoré nikto iný na svete nemá. Samozrejme nič nie je zadarmo. Niečo je za kvalitne odvedenú prácu a iné zase za dostatok aktivity, ktorý vykonáte pomocou svojich hodiniek Apple Watch. Jablková spoločnosť dnes zverejnila výzvu, v ktorej môžu jej zamestnanci každý deň vo februári uzatvoriť všetky krúžky aktivity na hodinkách Apple Watch. Ak sa to podarí, dostanú darček v podobe trička, na ktorom je pomocou krúžkou aktivity vytvorený nápis „2020“.

- Reklama -
Apple zverejnilo pre svojich zamestnancov novú výzvu cez Apple Watch.
Takýto nápis „2020“ budú mať zamestnanci na tričkách – svetapple.sk

Okrem tohto darčeka získajú všetci, ktorí výzvu naplnia aj zlatý odznak do svojej virtuálnej zbierky. V prípade spolončosti Apple to nie je jediná akcia tohto druhu. Niečoho podobného sme boli svedkami aj v roku 2018 či 2019.

Ako už bolo niekoľko krát spomenuté, zapojiť sa môžu iba ľudia, ktorí v Apple skutočne pracujú. Apple pravidelne vymýšľa aj verejné výzvy pre bežných používateľov hodiniek. Žiaľ v tomto prípade nie je možné získať žiadne fyzické reklamné predmety a ani darčeky, len virtuálne odznaky. Aj napriek tomu si myslíme, že to Apple v tomto smere robí veľmi dobre.

Pokiaľ vás výzva zaujala a chcete sa dozvedieť viac o spomínaných kruhoch aktivity v hodinkách Apple Watch, môžete si prečítať tento článok, kde sme sa im podrobne venovali. Do komentára nám napíšte, či sa ku výzve pripojíte tiež (aj keď nemôžete získať tričko s nápisom 2020) alebo je pre vás nezaujímavá.

Apple zverejnilo pre svojich zamestnancov novú výzvu cez Apple Watch.
Apple zverejnilo pre svojich zamestnancov novú výzvu cez Apple Watch.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.