Len nedávno sme si na našom webe predstavili inteligentné hodinky ARMODD Squarz 11, ktoré si ešte stále môžete kúpiť v akcii za šialene nízkych 69 €. Ide o dostupné zariadenie s pekným dizajnom, kvalitným displejom a viacerými senzormi na snímanie zdravia či aktivít.

Dnes si pre zmenu predstavíme o čosi drahší model, ktorý však vyniká svojim exkluzívnym dizajnom. Ide o ARMODD Silentwatch 5 Pro. Zároveň vám ukážeme, kde ho kúpite vo výraznej zľave. Poďme teda na to.

ARMODD Silentwatch 5 Pro sú inteligentné hodinky, ktoré sú inšpirované klasickými hodinkami s okrúhlym displejom. Rozdiel je však v tom, že na obrovskom 1,5″ displeji si môžete meniť ciferníky podľa svojho gusta a oceníte aj vysoké rozlíšenie 454×454 px či perfektné náhľadové uhly. Osloviť vás ale môže aj prémiová oceľová konštrukcia, vďaka ktorej vyzerajú tieto dostupné hodinky naozaj dobre.

Určite vás najviac zaujíma, koľko vlastne stoja. Poďme sa teda na to pozrieť hneď na začiatku. Je síce pravda, že ARMODD Silentwatch 5 Pro sa bežne predávajú aj za viac ako 150 €, no výrobca má teraz zľavu, vďaka ktorej ich získate na jeho oficiálnej stránke len za 99 €. A aby toho nebolo málo, pokiaľ budete nakupovať na Hey.sk, cena inteligentných hodiniek klesne len na 89 €, čo je šialene málo peňazí za tak dobre vyzerajúci produkt. Aktuálne najnižšie ceny za hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro nájdete tu.

Čo dokážu ARMODD Silentwatch 5 Pro? 

ARMODD Silentwatch 5 Pro
Zdroj: ARMODD

Ak si myslíte, že ide len o primitívne lacné zariadenie, nie je to celkom pravda. Hneď v úvode spomenieme, že ARMODD Silentwatch 5 Pro môžete spárovať ako s Androidom tak aj s iOS, vďaka čomu sú kompatibilné s oboma platformami. Na zmenu ciferníkov slúži samostatná aplikáciu, ktorú si stiahnete v príslušnom internetovom obchode.

ARMODD Silentwatch 5 Pro sú vybavené pokročilým senzorom merania tepovej frekvencie v reálnom čase aj pravidelných intervaloch. Rovnako tak zvládnu sledovať váš spánok, krvný tlak, EKG či dokonca saturáciu kyslíka v krvi. Niektoré z týchto technológií nemajú ani päťkrát drahšie Apple Watch Series 8!

ARMODD Silentwatch 5 Pro
Zdroj: ARMODD

Za zmienku tiež stojí, že ARMODD Silentwatch 5 Pro vám ponúknu aj denný prehľad o počte krokov, prejdenej vzdialenosti a spálených kalóriách. Záznam sa potom ukladá do mobilnej aplikácie. Pokiaľ radi športujete, pripravených je tu pre vás 11 špeciálnych režimov, ako napríklad chôdza, beh či cyklistika.

Výdrž batérie a vodeodolnosť 

ARMODD Silentwatch 5 Pro
Zdroj: ARMODD

Aj keď sa s nimi nemôžete potápať alebo plávať, vodeodolnosť so štandardom IP67 zaručí, že keď sa vaše ARMODD Silentwatch 5 Pro dostanú do kontaktu s vodou (napríklad pri umývaní rúk), tá neprenikne do ich vnútra. Podobnú ochranu v minulosti používal napríklad aj iPhone.

Prečítajte si tiež  Slúchadlá Nothing Ear 2 sú v zľave. Pri tejto cene a funkciách zabudnete na AirPods Pro 2

Obrovským bonusom je aj výdrž batérie. Ako iste viete, Apple pri svojich Apple Watch deklaruje 18 hodín na jedno nabitie, no v realite ide skôr o 1 až 2 dní. Oproti tomuto lacnému konkurentovi je to ale nič.

ARMODD Silentwatch 5 Pro totiž podľa výrobcu budete nabíjať len raz za 20 dní, čo je v porovnaní s niekoľkonásobne drahšími Apple Watch skoro neuveriteľné. A ak by bola táto doba v praxi aj o polovicu kratšia, stále ide o veľmi uspokojivý výsledok.

ARMODD Silentwatch 5 Pro
Zdroj: ARMODD

Pokiaľ vás teda hodinky ARMODD Silentwatch 5 Pro zaujali, len za cca 89 € môžu byť vaše. Viac informácií sa môžete dozvedieť aj v oficiálnom českom videu, za ktorým stojí priamo výrobca. Tak čo, kupujete?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here