Hľadáte špičkové inteligentné hodinky od renomovaného výrobcu, ktoré budú po technologickej stránke maximálne vybavené a taktiež ponúknu kvalitný displej či dlhú výdrž batérie na jedno nabitie? Máme pre vás riešenie, ktoré je na Slovensku veľmi populárne. Garmin Epix Pro G2 teraz môžete získať za veľmi výhodnú cenu. Je to zariadenie, ktoré vám vydrží niekoľko rokov.

Garmin Epix Pro G2 vás potešia kvalitným 1,4″ AMOLED displejom s funkciou Always-on a rozlíšením až 454 x 454 pixelov. Celú obrazovku navyše chráni technológia Gorilla Glass a hodinky spĺňajú aj extrémnu normu americkej armády MIL-STD-810, vďaka čomu sa im nič nestane ani pri veľmi náročnom používaní. Rovnako sú odolné voči vode v rámci normy 100 M (10 ATM) a v ich útrobách nájdete aj špičkový hardvér. Spomeňme multi-frekvenčné GPS, meranie srdcového tepu, oxymeter, počítanie spálených kalórii či sledovanie spánku. Nechýba tu ani krokomer či meranie stresu.

No a cena? Hodinky Garmin Epix Pro G2 nepatria medzi najlacnejšie, no to neznamená, že ich nemôžete získať za veľmi prívetivú cenu. Štandardne sa v 51 mm verzii predávajú od 949 € s DPH, avšak vy ich môžete získať po kliknutí na tento odkaz len za 846,4 € s DPH, vďaka čomu na nákupe krásne ušetríte. Myslite však na to, že ponuka môže byť časovo alebo skladovo obmedzená. Kto skôr príde, ten skôr berie.

Garmin Epix Pro G2
Zdroj: Garmin

Pri nákupe Garmin Epix Pro G2 si vyberáte zariadenie, ktoré bude pravidelne sledovať vaše a zdravie a tiež vám poskytne dáta o vašej fyzickej kondícii. Od tých sa následne môžete odrážať na tréningoch. Hodinkám nechýba ani špeciálna funkcia Pacepro, v rámci ktorej sledujú dáta z behu do kopca a následne vyhodnocujú vaše pokroky. Pacepro sa zameriava na vaše VO2 Max a históriu cvičenia.

Aby toho nebolo málo, tieto hodinky vám dokážu odporučiť vhodné tréningy a následne vám poradia, kedy je najlepší čas na regeneráciu. Veľkou výhodou je tiež prítomnosť silného LED svetla či funkcií ako výškomer, barometer, kompas a podobne, ktoré sa hodia pri navigácii. Taktiež je tu NFC pre technológiu Garmin Pay a výdrž batérie môže dosiahnuť až 31 dní na jedno nabitie. Pri bežnom používaní však počítajte skôr s týždňom. Ak sa vám teda Garmin Epix Pro G2 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 846,4 € s DPH. Vzhľadom na to, o aký úspešný model ide sme si skoro na sto percent istí, že jeho výberom neurobíte krok vedľa. Musíte sa, ale rozhodnúť sami.

Prečítajte si tiež  AI vás nemusí pripraviť o prácu, práve naopak. Vďaka umelej inteligencii môžete zarábať viac

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -