Spoločnosť Garmin sa v posledných rokoch stala priekopníkom v oblasti vývoja a výroby inteligentných hodiniek a športových trackerov. Jeden z aktuálne najúspešnejších modelov sú Garmin Epix Pro G2, ktoré ponúkajú snáď všetko, na čo si len spomeniete. Teraz ich navyše viete získať v zľave za veľmi výhodnú cenu.

Tieto inteligentné hodinky disponujú kvalitným 1,4″ AMOLED displejom, ktorý má rozlíšenie až 454 x 454 pixelov a taktiež podporuje technológiu Always-on. Keďže sú Garmin Epix Pro G2 špičkový produkt, ponúkajú aj tvrdené sklo Gorilla Glass či veľmi solídnu konštrukciu. V hodinkách sa tiež nachádza multi-frekvenčný prijímač satelitného signálu GPS a senozry, ktoré slúžia napríklad na meranie srdcového tepu, okysličovania krvi alebo výpočet spálených kalórií či sledovanie spánku. Garmin Epix Pro G2 však disponujú aj klasickým krokomerom a meraním hladiny stresu.

Bežná cena týchto špičkových inteligentných hodiniek štartuje na úrovni 1 049 €, avšak vy ich dnes viete získať výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa Garmin Epix Pro G2 predávajú za 892 €, vďaka čomu slušne ušetríte.

Garmin Epix Pro G2 a Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube / Shervin Shares

Zariadenie je dokonca lacnejšie, než klasické Apple Watch Ultra 2. generácie. Tie sa štandardne predávajú za 899 €, avšak po drobnom zvýhodnení ich viete získať už za 876 €. Cena je tu teda veľmi podobná no otázne zostáva, ktoré hodinky vám budú sedieť viac. Obe zastupujú prémiovú triedu.

Garmin Epix Pro G2 sú prepracované do posledných detailov 

Garmin Epix Pro
Zdroj: YouTube / DesFit / Tinh tế (úprava redakcie)

Asi vás neprekvapí, že Garmin Epix Pro G2 sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí buď športujú alebo s tým chcú začať a svoje aktivity budú brať mimoriadne vážne. Nachádza sa tu napríklad systém, v ktorom sú pokročilé tréningové funkcie. Garmin Epix Pro G2 dokážu sledovať vaše fyzické zdravie aj kondíciu a pravidelne vám budú vytvárať v tejto oblasti rôzne štatistiky.

Zaujímavou vychytávkou je tiež funkcia Pacepro, ktorá sleduje a zbiera dáta z behu do kopca a následne ich vyhodnocuje, pričom vám dokáže zobraziť pokroky, ktoré postupne dosahujete. Využíva na to VO2 Max a históriu cvičenia. Aby toho nebolo málo Garmin Epix Pro G2 vám tiež počas dňa odporúčia tréningy a poradia, ako by ste mali zregenerovať svoje telo. A a keď už s nimi budete niekde behať, využiť môžete aj integrované LED svietidlo.

Samozrejme Garmin Epix Pro G2 podporujú snáď všetky športy, ktoré vás len napadnú a ponúkajú pokročilý navigačný systém, ktorý okrem GPS využíva aj výškomer, barometer a trojosový elektronický kompas. S hodinkami môžete dokonca aj platiť, pretože podporujú Garmin Pay (platby cez NFC podobne, ako Apple Pay).

Prečítajte si tiež  Zákazníci masívne rušia objednávky na Xiaomi SU7. Má čínske Porsche problém?

No a čerešničkou na záver je potom výdrž batérie, ktorá dosahuje až 31 dní na jedno nabitie. Aby sme však boli féroví, pri bežnej prevádzke s Always-on displejom je to skôr 11 dní na jedno nabitie. Garmin Epix Pro G2 navyše spĺňajú rovnako, ako Apple Watch Ultra 2 normu MIL-STD-810 či odolnosť voči vode až na úrovni 100 M (10 ATM). Na vás teda zostáva, pre ktoré z týchto dvoch zariadení sa napokon rozhodnete.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -