Ak patríte medzi náročnejších používateľov a Apple Watch vám nevyhovujú kvôli nedostatočnej výdrži batérie, máme pre vás riešenie za rozumnú cenu. Garmin sa stal medzičasom jedným z najväčších výrobcov smart hodiniek na svete a jeho vysoko postavený model Fenix 7X Sapphire Solar teraz kúpite vo výhodnej zľave tu.

Zariadenie, o ktorom dnes hovoríme je vhodné pre mužov a ženy, ponúka ovládanie v slovenskom jazyku, transflektívny MIP always-on displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu a veľa iného. Funkcie sú teda podobné, ako pri Apple Watch Series 8, či Apple Watch Series 7, no s trochu inou filozofiou.

Nakoľko sú hodinky Garmin Fenix 7X Sapphire Solar vyrobené zo špičkových materiálov ako je napríklad titánové puzdro, zafírové sklíčko atď, v skutočnosti ide skôr o konkurenta pre vlajkový model Apple Watch Ultra. Ich obrovskou výhodou je výdrž batérie, ktorá sa podľa spoločnosti Garmin pohybuje na úrovni až 888 hodín na jedno nabitie (cca 37 dní). Pomáha tomu aj integrované solárne nabíjanie!

No a čo cena? Tá je rovnako prémiová ako samotné hodinky. Garmin svoje Fenix 7X Sapphire Solar predáva od 999 €, čo môžeme považovať za ich štandardnú maloobchodnú cenu. Našťastie sú tu však predajcovia, ktorí majú hodinky lacnejšie. Napríklad na Alze ich kúpite už za 814,90 €, vďaka čomu ušetríte slušnú čiastku peňazí. Ak hľadáte najlacnejšie Garmin Fenix 7X Sapphire Solar na Slovensku, určite ich nájdete tu.

A ak by vám niekto hodinky v rámci tejto ponuky „vyfúkol“, nič si z toho nerobte. Garmin Fenix 7X Sapphire Solar totiž získate u iných predajcov od 822 € či 825 €. Tieto ponuky odporúčame využiť aj v prípade, že vám napríklad nesedí farba, v ktorej predajca zľavnené zariadenie ponúka. Všetko si môžete porovnať tu.

Tak čo, idete do toho? Garmin má samozrejme aplikáciu pre iOS aj Android. S kompatibilitou hodiniek tak nebudete mať vôbec žiaden problém či už s iPhonom alebo akýmkoľvek iným zariadením.

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar
Zdroj: Garmin

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 dostanú nový režim Low Power Mode. Batéria tak vydrží o niečo dlhšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -