Pokiaľ ste fanúšikmi spoločnosti Garming a poznáte jej produktové portfólio, máme pre vás fantastickú správu. Inteligentné hodinky Garmin Fenix 7X, ktoré majú okrem množstva senzorov a odolného dizajnu aj solárne nabíjanie kúpite za extrémne výhodnú cenu. Ide o zariadenie, ktoré vám bude verne slúžiť celé roky.

Garmin Fenix 7X sú vybavené 1,4″ displejom s rozlíšením 280 × 280 px, ktorý je chránený odolným sklíčkom Gorilla Glass a taktiež oceľovou lunetou. Vďaka tomu, že displej má pomerne veľké rozmery, môžete si na ňom zobraziť napríklad topografické mapy, rôzne šikovné aplikácie a funkcie, ale aj klasické ciferníky, ak hodinky v danom čase nevyužívate ku žiadnej aktivite.

Veľkou výhodou Garmin Fenix 7X je momentálne ich veľmi výhodná cena. Ešte pred cca pol rokom sa predávali za 899 €, pričom dnes ich Garmin ponúka za 849 €. Vy však máte veľké šťastie, pretože takýto špičkový produkt kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 586 €. To je obrovská úspora aj v porovnaní s Apple Watch Ultra prvej generácie, ktoré by mohli teoreticky Garmin Fenix 7X konkurovať. Pri nich treba stále počítať s cenovkou na úrovni cca 700 €.

Garmin Fenix 7X sú vhodné pre iOS aj Android 

Zdroj: Wareable / triathlete (úprava redakcie)

Nie je žiadnym prekvapením, že hodinky od značky Garmin si vo veľkom kupujú používatelia spoločnosti Apple. Je to preto, lebo tento výrobca má pre iOS aj Android špičkovú aplikáciu a okrem toho sú hodinky vybavené aj NFC čipom, vďaka čomu sa cez ne dá platiť prostredníctvom služby Garmin Pay (funguje podobne, ako Apple Pay)

Garmin Fenix 7X dokážu monitorovať vás srdcový tep a taktiež frekvenciu dychu. Rovnako disponujú pulzným oxymerom či ďalšími technológiami, ktoré vám pri bežnom živote, ale aj športovaní poskytnú mimoriadne presné výsledky. Samozrejmosťou je tiež podpora celého kvanta športov, kde si každý používateľ zaručene vyberie to svoje.

A ak sa pýtate, čo je na Garmin Fenix 7X asi najlepšie, tak je to výdrž batérie. Vďaka podpore solárneho nabíjania totiž vydržia až 37 dní na jedno nabitie, pričom ak ich budete používať každý deň, počítajte skôr s 2 – 3 týždňami na jedno nabitie. Aj tak ide, ale o údaj, ktorému môžu akékoľvek Apple Watch len ticho závidieť.

Ak sa vám teda Garmin Fenix 7X Solar páčia, prípadne by ste ich niekomu chceli kúpiť pod vianočný stromček, po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať už za 586 €. Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Netflix a jeho cena na Slovensku. Koľko aktuálne stojí populárna streamoavacia služba a aké sú možnosti predplatného?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -