Ak hľadáte perfektne vybavené inteligentné hodinky za dobrú cenu, máme pre vás jeden tip. Garmin Fenix 7X Solar patria medzi obľúbené voľby Slovákov. Zariadenie je špičkovo vybavené, ponúka dlhú výdrž batérie a nabíjaniu pomáha aj solárna energia. Poteší vás tiež to, že Garmin Fenix 7X Solar kúpite za veľmi výhodnú cenu.

Tieto hodinky majú 1,4″ MIP displej s rozlíšením 280 x 280 pixelov a tiež funkciou slúžiacou na solárne nabíjanie. Stačí keď na vaše hodinky zasvieti slnko, a energia v akumulátore pomaličky narastá. Okrem toho je tu aj oceľová luneta okolo displeja, či celkovo veľmi odolné materiály, vďaka ktorým prežijú Garmin Fenix 7X Solar aj náročné zaobchádzanie. Hodinky vám tiež budú schopné zobrazovať množstvo informácií o vašej aktivite a zobrazia aj topografické mapy. V tomto smere sa vám oplatí vedieť, že hodinky majú aj pokročilé GPS.

No a aká je cena? Budete milo potešení. V čase uvedenia na trh sa Garmin Fenix 7X Solar predávali za 899 € s DPH a musíme dodať, že aj na našom trhu sú dodnes veľmi úspešné. Veľkou výhodou je, ale to, že v súčasnosti ich po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 569,9 € s DPH, vďaka čomu na ich nákupe krásne ušetríte. A ak patríte medzi aktívnych ľudí, prípadne športovcov, ich prítomnosť na svojej ruke budete doslova milovať.

V prípade Garmin Fenix 7X Solar je samozrejmosťou aj možnosť prepojenia s iOS či Android zariadením a ovládanie prostredníctvom samostatnej Garmin aplikácie. Tú nájdete zadarmo v App Store / Google Play. Okrem iného hodinkám nechýba ani NFC čip, vďaka čomu s nimi budete môcť uskutočňovať bezkontaktné platby Garmin Pay. Poteší aj pomerne brutálna výbava senzorov, medzi ktorými sa nachádza snímač srdcového tepu, frekvencie dychu či pulzný oxymeter. Garmin Fenix 7X Solar budú vďaka tomu vedieť sledovať vaše zdravie, spánok, úroveň stresu a ďalšie zaujímavé metriky.

Na záver si pre vás nechávame ešte jednu pomyselnú čerešničku na torte. Garmin Fenix 7X Solar sú známe svojou extrémnou výdržou batérie. Pokiaľ budete hodinky používať v úspornom režime, viete sa dostať až na 37 dní na jedno nabitie. Ak však budete náročnejší, počítajte skôr s 2 – 3 týždňami na jedno nabitie. Aj to je, ale hodnota, na ktorú môžete u konkurenčných výrobkov zabudnúť. Ak sa vám teda Garmin Fenix 7X Solar páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 569,9 €. Nakopnite s nimi svoje športové zážitky a sledujte, ako sa zlepšujete vo svojich výkonoch!

Prečítajte si tiež  Kúpte si Apple Watch Series 8 za extrémne výhodnú cenu: Obľúbené hodinky sú v obrovskej zľave

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -