Pokiaľ si chcete kúpiť inteligentné hodinky so zameraním na šport, dnes máme pre vás zaujímavý tip. Zariadenie Garmin Forerunner 255 je plné kvalitných technológií, má dostatočne veľký displej a aby toho nebolo málo, ponúkne vám aj dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. To najlepšie však je, že ho viete kúpiť v zľave za výbornú cenu.

Garmin Forerunner 255 ponúkajú 46 mm MIP transreflexívny displej a podporujú ovládanie v slovenskom jazyku. V hodinkách nájdete štandardne GPS, meranie srdcového tepu, oxymeter, barometer, krokomer, sledovanie spánku a ďalšie senzory či funkcie, ktoré budú dozerať na vašu fyzickú kondíciu. Aby toho nebolo málo, cez Garmin Forerunner 255 môžete aj zaplatiť, nakoľko hodinky podporujú aj službu Garmin Pay. Nachádza sa v nich NFC.

Bežná cena Garmin Forerunner 255 štartuje na hranici 349 €, čo je podobná suma, akú by ste zaplatili za konkurenčné Apple Watch SE. Po kliknutí na tento odkaz ich však získate od 299 €, vďaka čomu krásne ušetríte.

Garmin Forerunner 255
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

Tieto inteligentné hodinky sú, ako stvorené na behanie či bicyklovanie, no rovnako si s nimi užijete jogu, ako aj plávanie. Výrobca ich totiž vybavil odolnosťou proti vode vďaka norme 50M (5 ATM).

Garmin Forerunner 255 s brutálnou výdržou batérie 

Pokiaľ ste fanúšikmi spoločnosti Apple, určite viete, že výdrž batérie jej inteligentných hodiniek je často kritizovaná. Dobrou správou ale je, že pri Garmin Forerunner 255 to celkom neplatí. Výrobca totiž hovorí až o 14 dňovej výdrži na jedno nabitie, pričom v režime so stále zapnutým GPS zvládajú hodinky 30 hodín na jedno nabitie.

Ak ich však budete nosiť bežne a využívať na nich všetky možné funkcie, počítajte skôr s polovičnou hodnotou a to je cca 7 dní na jedno nabitie. Garmin Forerunner 255 teda budete dávať na nabíjačku cca raz za týždeň a to vám zaručene zjednoduší život.

Garmin Forerunner 255
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

Obrovská výhoda týchto hodiniek je tiež to, že majú len 49 gramov, takže vám počas športovania nebudú zavadzať. Garmin má tiež k dispozícii vlastnú mobilnú aplikáciu pre Android aj iOS, v ktorej uvidíte všetky svoje dáta.

Na záver už iba upozorníme, že ak chcete prepracovanejší model s krajším AMOLED displejom a titánovou lunetou, zaobstarať si môžete aj Garmin Forerunner 965. Pripravte sa však na to, že si zaplatíte oveľa viac. Štandardná cena hodiniek je 649 €, no po kliknutí na tento odkaz ich získate v drobnej zľave za 635 €. Tak čo, pre ktorý model sa napokon rozhodnete vy?

Prečítajte si tiež  Hodinky Niceboy Watch GTR sú momentálne v zľave. Ide o najlepší pomer cena vs výkon?
Garmin Forerunner 965
Zdroj: Garmin

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -