Kvalitné inteligentné hodinky zamerané na presné meranie vašej športovej aktivity a zdravia nemusia byť nutne drahé. Garmin Forerunner 255 majú špičkovú výbavu, dlhú výdrž batérie a teraz si ich môžete zaobstarať za veľmi výhodnú cenu. Zariadenie vám poslúži roky a vy si ho určite obľúbite.

Displej Garmin Forerunner 255 sa spolieha na technológiu MIP, ktorá mu umožňuje zobraziť všetky potrebné informácie a zároveň ponúka vysokú energetickú účinnosť. To čo vás však bude zaujímať viac je senzorová výbava. Garmin Forerunner 255 majú snímač srdcového tepu, snímač hladiny kyslíka v krvi, krokomer, barometer, funkciu sledovania fyzickej kondície a samozrejme dokážu monitorovať aj spánok. Okrem iného nechýba ani NFC, vďaka čomu môžete platiť cez technológiu Garmin Pay.

No a cena? Garmin Forerunner 255 by sme mohli označiť za dostupnejší model výrobcu, ktorý sa štandardne predáva od 349 €. Teraz je však situácia iná a hodinky kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 259 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Len pre porovnanie, za takúto cenu sa nepredávajú ani konkurenčné Apple Watch SE 2, pričom ich zameranie na šport je oveľa slabšie. Veď nedisponujú ani oxymetrom…

Garmin Forerunner 255
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

Perfektné je na hodinkách Garmin Forerunner 255 aj to, že odolajú voči vode v rámci normy 50M (5 ATM). Môžete si s nimi teda bez akýchkoľvek obáv aj zaplávať. Takisto majú skvelú výdrž batérie, ktorá môže podľa výrobcu dosiahnuť až 14 dní na jedno nabitie. Ak však zapnete náročné GPS, počítajte s tým, že percentá budú ubúdať rýchlejšie. V tejto súvislosti však môžeme napísať, že hodinky Garmin Forerunner 255 disponujú aj navigáciou, ktorá sa vám hodí pri behaní alebo bicyklovaní.

Čo teda dodať na záver? Garmin Forerunner 255 sú špičkové inteligentné hodinky, ktorých výbavu si zamiluje každý športovec. Okrem iného vás poteší aj elegantný dizajn či váha len 49 gramov, vďaka čomu vám pri tréningu nebudú zavadzať na ruke. A keďže ich po kliknutí na tento odkaz môžete kúpiť už za 259 €, z nášho pohľadu tu nie je nad čím rozmýšľať. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Dôležité: Disney+ môže skúsiť len za 1,99 €. Ponúka je časovo obmedzená
Môže ťa zaujímať
- Reklama -